• akp'li gündogmus belediye baskaninin yaptigi talihsiz açiklama.

kaynak
  • bu ifadeyi tarif etmeye kelimelerim yetmiyor. sadece olaya psikolojik olarak bakacağım. bu yangının insanlarda, özellikle çocuklarda bıraktığı travmalar, yaralar kolay silinmeyecek. kocaeli depreminden sonra ev verildi. ama o dönem orada olanların kulağından yardım edin çığlıkları hala gitmiyor. kapıyı sert çarpsan deprem zannediyorlar.

psikoloji diye bir bilim var ve travma, travma sonrası stres bozukluğu gibi kavramları bilmelerini beklemiyorum. ama lütfen yorumun da, cehaletin de bokunu çıkarmasınlar.
  • çok gaf yapıldı bu güne kadar, ama böylesi gelmedi. mükemmel.
  • az önce sosyal medyaya düşen ve insana hayretler ettiren açıklamalardır. bunlar nasıl insan anlamak güç

video linki

alternatif link
  • insanların o evlerde yaşanmışlıkları var. bunu bile düşünmekten yoksun bir zihniyete diyecek bir söz yok.

insanlara ev yaptırıp 20 yıl kredi ödetmeleri de, ne kadar sosyal bir devlet olduğumuzu yüzümüze tekrar çarpıyor. işin diğer tarafı, önümüzdeki seçimlerde bu belediye başkanımsı kişinin oyları daha da artacaktır.
  • bir tahminde bulundum, ardından partisine baktım.

hiç şaşırtmadı.
  • keşke senin de evin yansaydı da böyle gevşek gevşek konuşmasaydın şerefsiz adam.
  • ‘keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler.’

ben diyorum bunu,senin için.haysiyetsiz herif.
  • toki temsilcisi.
  • (bkz: #126444093)
hesabın var mı? giriş yap