• geçtiğimiz aylarda pizza kutusunu açıp (affedersiniz) içine tüküren kuryenin yaptığı pervasızlıktan ilham alıp kilitli pizza kutusunu yapmış pizza ustasıdır:

http://alkislarlayasiyorum.com/…ilitli-pizza-kutusu
  • gerçekten mükemmel bir buluş.
  • videoya saçma sapan bir icat çıkacak diye tıkladım. ama son derece basit, kullanışlı ve ekstra maliyet getirmeyen bir çözüm olmuş. tebrik ettim.
  • sivesine kurban oldugum mersinli abidir. zaten orada yemekten baska bir sey dusunemiyorum sahsen. ellerine aklina saglik.
  • güzel düşünülmüş ancak bir fiyat etiketiyle çözülecek durum. etiketi pizza kutusunun kenarına yapıştırmak suretiyle gerçekleştilecek eylem. etiket yırtıksa alma.

edit: arkadaşlar mesajla yırtarlar tekrar yaptırırlar gibi önermelerle geldiler yırtılmayacak boyutlarda etiket yapıştırırsın belirli bir boydan sonra kartonu yırtacağı için yırtıldığı anlaşılacaktır. arkadaşım senin düşüncen baya paranoyak bir düşünce ve çözüm odaklı değil sadece muhalif olmak için yapılmış. senin düşüncene göre de bir etiket koyulmadığı sürece de bu kilitli kutularda kapının önünde de takılabilir içeriğini görmek için.

edit 2: gelen bir mesajda arkadaş bir firmanın etiket uygulamasını yaptığını söylemiş ben söylediği firmadan sipariş vermedim bilmiyorum. ama yapan varmış reklam olmasın diye firma adını yazmıyorum.
  • pizzaya kutuya koymadan önce tükürmedikleri sürece işe yarar bir icattır.
  • taşak geçmek için linke tıkladım fakat dahiyane bir fikir geliştirdiğini gördükten sonra şapka çıkardığım, basit ama efsanevi bir sistem geliştirmiş pizza ustasıdır.

ayakta alkışladım seni usta! umarım bu sistem tüm pizzacılara yayılır. açması kapaması çok kolay güzel bir sistem olmuş.
  • ek maliyet getirmeden yapılmış çok zekice bir çalışma.

kilitli kutu kullanılması, kutunun katlanma süresini bir miktar uzatıyordur ama kilidin getireceği itibar ve itimadın yanında bu süre dikkate alınmayacak düzeydedir diye düşünüyorum.

adam bir de promosyon yapıyormuş bu kutularda: https://www.instagram.com/p/bo6fr4ua1hu/

pizzacı hasan tosun'a helal olsun.

bunu yapan tosun,
    kullanmayana kosun.
  • al sana on numara beş yıldız ar-ge çalşması.
    yanlış anlaşılmasın genelde bizde ar-ge araştırma geliştirme değil, arakla-getir mantığıyla işlediği için bunun gibi çalışmaları görünce seviniyor insan.
    tek kullanımlık pizza kutusu. gayet basit sade bir çözüm. kimin emeği geçtiyse tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
  • başarılı bir tasarım.
    tecavüz ederler memlekette buna.
hesabın var mı? giriş yap