• burada böyle övüp övüp reelde kadın dediğin uzun saçlı olur diyorsunuz sonra kısacık saçlarla oğlan çocuğu gibi ortada dolaniyoruz. şaka şaka çok rahat ondan kestiriyoruz sizin lafiniza bakıp yola cikilmaz.
  • facebook'ta zamanında kısa saçlı kadın sevenler derneği diye bir sayfa vardı orda bi kızla tanismistim baya takılmıştık,kız uzun saclıydı
  • (bkz: angela merkel)

diyorum ve burayı dağıtıyorum.
  • bu da ayrı bir genellemedir. ne çok seviyor insan zihni genelleme yapmayı. işte o kadar aciz.

kısa saçlı olup da çekici gelen hatunlar olmuştur. ama bu çekiciliğin tüm payı o kısa saç mıdır işte bundan ne kadar emin olabiliriz ki?
    ayrıca şunlar da vardır: kısa saçlı olup da itici gelen, uzun saçlı olup da çekici gelen, uzun saçlı olup da itici gelen, 3 numara saça sahip olup da çekici ya da itici gelen, 0.5 kalem ucu olup da vermeyen...
  • uzun süren araştırmalar sonucunda yüz güzelliği kadar göğüs güzelliğine bağlı olduğunu tespit ettiğim çekicilik.
    neden? uzaktan gelen kısa saçlı bir kadını düşünelim. evrimsel bir içgüdü olarak erkek beyni bu kişinin cinsiyetini anlamak için saniyenin binde biri kadar bir süre içersinde göğüslere odaklanıyor. memitolar varsa kadın olarak "kimliklendirme" işlemi tamamlanıyor. sonra doğrulamak için tekrar yüz, tekrar memito. demek ki göğüslerine güvenen bir kadın, saçlarını kısa kestirerek ilgiliyi doğru bölgede toplayabilir.
  • yüz güzelliği olmayan hatunlarda luis figo görüntüsü verebilir ama yüz güzelliği olanlarda oldukça çekici bi hali vardır tabi. her şey herkese gitmez, lakin ki farklıdır. eyoorlamam.
  • milletin güzel kadinlari gösterip aha bak kisa sac iyidir dedigi laf-i güzaf. orada hosa giden kisa sac degil yavrucum, güzel hatun. vücudunda genetik sebeplerden hic kil olmayan ama cok güzel kadin gördü bu gözler. ama ben kel kadin severim demedim hic.

ayrica bir kere yamuk ama kisa sacli kadini gösterin de cok cekici abi yeeaa, deyin, su lafimi yiyecem.

hatun eger güzelse kisa sac da olur uzun da kardesim. ha ben kisa sac sevmem erkek gibi ayri mesele. sevene de engel olmam.
  • kısa saç yakışmayanlar tarafından varlığı inkar edilen çekicilik. 30u bitirmekte olan yaşımla, kısa kıvırcık asimetrik kızıl saçlarımla çoğunuzla kapışırım. ve eminim çoğunuz 20li yaşlarda ama benden büyük görünüyorsunuzdur.

neyse hepimize yakışan saç modeli, kesimi farklı hanımlar bu kadar kasmanıza gerek yok.
  • işin sırrı saçın kısalığında değil hatunun kendisindedir.
    yoksa saçını her kısa kestiren hatun otomatikman kısa saçlı hatun çekiciliği mertebesine ulaşmaz. yanlış anlama olmasın...

ancak uzun saçın - ama baya uzun saç bu- her hatuna bir çekicilik, bir albeni kattığı kesindir.

fakat tekrar belirtmeliyim, kısa saç ancak iddialı hatunlarda çekici hale gelir ki; o hatun kafayı kazıtsa dahi yine al beni al beni der adeta... evet.
hesabın var mı? giriş yap