• içler acısı bir vaziyette.
  • kız belasını aramış, bulmuş. işin kötü yanı baba kızının tırnağı kırılsın istemez. ilerde dayak yiyecek, ölecek yine baba üzülecek.
  • kıza zerre acımadım o erkek arkadaş denilen süprüntüden gelecek her şeye gözünü kapatmış zaten.

babaya içim yandı, onun kalbi kim bilir nasıl yandı.
  • evladım siz nasıl psikolojik sorunlar içerisindesiniz?

yahu beraber olduğun insanın babasını dövmek nedir? bu nasıl bir ruh hastalığı.
  • (bkz: kadınların sorunlu tiplere ilgisi)

bugün babana bunları yapan adam, yarın birgün sana neler yapmaz! çocuğun tavrı, tarzı, konuşması oldukça iğrenç ve bu kız bu herifin peşinden gidiyor. allah akıl fikir versin.
  • anahtar cümle;
    " kız erkek arkadaşıyla olay yerinden uzaklaştı. "

cehennemin dibine kadar yolun var.
  • baba bedduası almak iyi değildir.
    ama iş bu raddeye nasıl geldi , baba kızına iyi davranıyor muydu ? yoksa hiçbir erkek kız arkadaşının veya eşinin babasına ses bile yükseltmez , erkeklik onuru da bunu gerektirir.

velhasıl olaya baktığınızda kız çok sakin , sadece ayrıl vs diyor yani burada aslında planlı bir eylem var gibi .

zaten plalı değil her şey normal akışta gitmişse , baba iyi bir baba kız malın önde gideniyse yazıklar olsun ne diyim.
  • eşlerinin ya da sevgililerinin babaları "ayrılın" deyince ayrılacak ılıkların tuhafına gitmiş olay, belki öncesi var. belki küfretti çocuğa? ben de olsam bu durumda dalarım. bu yüzden siz sevmeyin, kız arkadaş bulmayın anasını satayım. o değil, babanın bir şekilde dayak yemesi kızını da dövmeyeceği anlamına gelmiyor.

edit: oğlum/ kızım, evladım! boş duyar kasıp "düşüyor mu böyle?" yazıp, ergen ergen mesaj atıp durmayın. ister psikopat olur ister efendi. kimse çıkıp birine sevgilinden ayrıl deyipte, karşılığında güller karanfiller beklememeli. bakın gerçek hayatta öyle olmuyor.
  • #zort için adalet

ulan bu ne 40 yıl düşünsem böyle senaryo aklımın ucundan geçmez insanlarda zerre saygı kalmamış amk.

kızın babası lan babası daha üst nokta ne olabilir? ona nasıl hakaret edip saldırırsın, hem kendinin hem kızın geleceğini riske atmıyor musun ?

neyse kız da seçimini yapmış benim yorumumun değerine sokayım.

teşekkürler.

çelenk hazırlattırıyorum :)
hesabın var mı? giriş yap