• kendini gelistirme tekniklerinden biri daha.. bu sefer atomun icinden notrondan, protondan bahsedip kafalama teknigi kullaniliyor ilk basta..bir kiz arkadasimin basariyla uyguladigi bir tekniktir. gordugum kadariyla kendisini ileri degil geriye goturmeyi basarmis bir tekniktir. sanal gunseli diye bir adamdan ders almis (250 milyon liracik), cok memnun kalmis.. bana anlattikca bir daha gorusmemeyi dusundum bir yandan da aklima yazdigim bir kac eski entry geldi bkz vereyim boylece merakta kalmayin
    (bkz: cenap basman)
    (bkz: maronnet)
  • "doğruya giden yol bir değildir.."

2x2:4
    2+2:4
    2²:4
    8/2:4

gibi vs..doğrunun deği$ebilirliği esas aldığımız tabana göredir.. bir doğru ba$ka bir düzlemde yanlı$ olabilmektedir..
  • kuantum düşünce üst nitelikli bir düşünme biçimidir. sıradan düşünce biçimleri kendisini tekrar eden, etkisiz ve sınırlı enerjilerdir. değiştirme ve oluşturma güçleri yoktur. daha çok vehim, kuruntu, başıboş hayaller biçiminde akar. oysa kuantum düşünce derin düzeyde, atom altı alanda etkili olabilecek tarzda bir yaratıcı düşünme biçimidir.
    özel bir bilinç düzeyine girerek, özel olarak kurgulanmış sözel ve imgesel oluşumları içerir. bu düzeyde insan, kendi hayatının efendisi durumuna geçer.

kuantum düşünce daha da ilerisi ortak zeka alanında işlem yapar. bütün evreni tekamül ettiren enerjiyle işbirliğine girildiğinde siz bir "kişi" olmanın sınırlı olanaklarını aşar, "bütün" ün gücüne ulaşırsınız. o zaman da gücünüz tabii ki bütünün gücüne eşit olacaktır.

kaynak: http://sufizmveinsan.com/
  • teknik direktörün kim olduğuna bağlı değişmeye çok müsait düşünce tekniği.
  • - düşünüyorum öyleyse varım, yokum, varım, yokum
  • telkin, dua, iyi niyet, kendine güven ekseninde kişisel gelişim modalarından biri.
    deniyoruz bakalım, ne olacak?
  • isigin* o anda bulundugu ortama gore hizinin 10 uzeri bilmem kac milyonda bir degismesi ile olusan dalgalanmalari, beynimizin notronlarinda atom alti* dalgaciklar seklinde hissedip ona gore kararlarimizin dogrulugunu olcmemizi saglayan dusunce yontemi...

(bkz: gotten sallamanin en guzel ornegi)
  • annemin 15 senedir boğuşmakta olduğu panik atağını yok etmiş tekniktir. çantasında bir işe yaramadığını bile bile, plasebo niyetine dolaştırdığı* passiflorayı unutturmuştur. senelerce evden dışarı çıkamayan, sinir ilaçlarından kilo alıp, kendini hayattan soyutlayan annemin problemini 2 saat gibi bir sürede ortadan kaldırmıştır. annemin danıştığı birkaç psikolog ve psikiyatrist de tavsiye etmişlerdir.

sanırım genel olarak değişik hipnoz yöntemleriyle bilinçaltına inip, hastalığın sebebini bulup, onun üzerinde çalışıyorlar. (bu teknik sonucunda annemin panik atağının sebebi olarak söylenen şey, psikologların ve psikiyatristlerin söylediğiyle aynıydı bu arada belirtmek isterim). şanal bey her türlü psikolojik hastalığa iyi geldiğini, hatta kanser ve sara hastalarıyla da çalışmaya başladıklarını söylemektedir. *

tabii bu arada ömür boyu böyle kalacağına inandığımız annemin tamamen düzelmesi bizi salağa çevirmiştir. *
  • paketler halinde bölünmüş parçalanmış düşünce; örneğin seksi ele alalım, onu ön sevişme, penetrasyon, orgazm sigarası olarak kuantize edebiliriz, he şimdi buradan penetrasyonu alalım, bu kuarkın üst ve alt kuarklarını ayıralım, spin yönüne göre üst mezona düşünsel olarak denk gelen parçayı tutalım (0,7 lik bulunma ihtimali bölgesi içinde) evet bu durumda elimizde bir adet sik var ve siki tutmuş durumdayız düşünsel olarak tabi, kuantum düşüncesi budur.

(bkz: pseudoscience)
hesabın var mı? giriş yap