• utanmadan televizyona çıkıp günah çıkarıyor.

  galatasaray-konyaspor maçında konyaspor 10 kişi kalmalıymış. maçın 15. dakikasında konyaspor 10 kişi kalsa o maç o sonuçla mı biterdi?

  galatasaray-adana demirspor maçında emre akbaba'nın hareketi kırmızı kartlıkmış. göt zoruyla kazandık maçı. 86. dakikada midtsjö'nün şutu savunmaya çarpsa en az 2 puan daha kaybedecektik.

  alanyaspor fenerbahçe maçında osayi samuel kırmızı kart görmeliymiş. fenerbahçe, deplasmada 1-0 gerideyken 18. dakikada 10 kişi kalsa o maç öyle mi biterdi? zaten fenerbahçe 2-1 öne geçebilsin diye 2 tane penaltı çalındı o maçta. ilk penaltıyı da maçın 18. dakikasında atılması gereken osayi samuel aldı.

  fenerbahçe'nin beşiktaş maçında aldığı ilk penaltı yanlış kararmış. valencia 2. penaltıyı atsa beşiktaş geri dönebilir miydi?

  galatasaray, konyaspor maçını kaybetti. fenerbahçe, alanyaspor maçını kazandı. galatasaray-adana demirspor ve fenerbahçe-beşiktaş maçları hakem hatalarına rağmen galatasaray'ın galibiyeti ve fenerbahçe'nin mağlubiyeti ile sonuçlandı. madem öyleydi bu var sistemi ne bok yemeye getirildi? her maç hata yapmak için mi 435603894560345968 farklı kamera açısıyla görüntüler kaydediliyor? madem bu var denen sistem her maçta maçın kaderine etki edecek hataları gözden kaçırıyor boş verelim gitsin. boşuna o kadar masraf yapılmasın. sadece şu 2 haftada yapılan hakem ve var sistemi hataları olmasa galatasaray ile fenerbahçe arasındaki puan farkının 9 değil 15 olma ihtimali vardı. galatasaray-adana demirspor ve fenerbahçe-beşiktaş maçları hakem hataları nedeniyle şu ankinden farklı sonuçlarla bitse puan farkı 9 değil 3 olacaktı. şampiyonluk için yarışan iki takım arasında 2 haftada değişebilecek doğrudan 12 puandan bahsediyoruz. sadece bu 2 haftada fenerbahçe'ye 4 tane penaltı verildi.

  sene başından beri ofsaytımsı diye konuşup duranlar galatasaray lehine ikinci bir hata gösteremiyor ama bu yukarıda saydığım ve bizzat mhk başkanı tarafından kabul edilen hatalar sadece son 2 haftada yapıldı. sezon boyunca galatasaray lehine yapılan en net hatada var kayıtları açıklandı. galatasaray'a karşı art niyetimizden bunu açıklıyoruz diyemedikleri için göstermelik olarak konuyla hiç alakası olmayan beşiktaş'ın lehine yapılan hatanın var kaydını da açıkladılar. arada onlar da kaynadı. daha sonrasında hiç var kaydı açıklanmadı. art niyet buradan belli zaten.

  bu saatten sonra bu yüzsüz kadının ve yancıların o koltukta geçirdiği her saniye galatasaray yönetiminin basiretsizliğidir.
 • amk beinde alakasız bir görevde olan hande sümertaş ı, “var” çizgisini fenerin aleyhine çekiyor diye propaganda yapıp, galatasaraya bok atmaya çalışan ev kuşu kanaryalılar bu kadına bok attırmıyor..

  lan ne çirkef taraftar grubu oldunuz siz kanaryalılar..

  bu lale nin fb ile gönül bağı apaçık ortada…

  bu arada bein “medya hakları direktörlüğü” yapan hande sümertaşı her maçta var çizgisi çekmekle suçlamak atmosferin kaçıncı seviyesi amk!!!

  ali koç bile bu yalanla kendi taraftarını kandırıp, megafonla başlayan süreci yıldızlarımızı verin ve son olarak cumhuriyet elden gidiyor diye devam ettiriyor..

  bir ampul sevdalılar birde siz bu ülkenin koyunlarısınız..
 • hakem hatalarını ve atama tercihlerini falan saymıyorum, döneminde yaşanan hakemlik dışı skandalları tam liste:

  - fanatik fenerbahçe tweetleri olan hesabını alelacele kapatma ve varlığını önce reddetme, sonra kabullenme
  - gözlemci notlarına müdahale
  - bein tv yorumcularına müdahale
  - maç özetlerine müdahale
  - 1 ay algoritma övdükten sonra otomatik hakem atama sistemini kaldırıp, manuel hakem atamaya geçmek
  - kendisini uefa gözlemcisi olarak atamak

  kimse kadın diye savunmasın, bu kadar hatayı bu kadar kısa sürede rte bile yapmadı.

  tam bir rezalet. kötülüğün vücut bulmuş hali. bir şeyin ilki olmak, yetenekli olduğunuz anlamına gelmiyor.
 • fenerbahçeliler sus pus.. ne oldu hakemler doğruyordu sizi? **

  12 puanlık operasyon çekilmiş, mhk başkanı kabul ediyor, bu kazmalar sadece 6 puanını kullanabilmiş..

  12 puan! ali bey bize bir devlet bahçeli hesabı yapar mı? sanmam.

  ek: ne istediğimizi söyleyelim; galatasaray lehine hata yapan hakem nasıl düdük astırılıyorsa, var'da 10 açıdan izleyip göre göre 12 puanlık operasyon çeken hakemlerin hakemliği bitirilsin!

  açıklayın kardeşim var kayıtlarını, dilinize pelesenk ettiğiniz ofsaytımsının karşılığında sarı kartımsılar, penaltımsılar nasıl verilmiş?

  arsızsınız, utanmazsınız.. daha ne istiyormuşuz? adil bir lig istiyoruz ulan.. 2 haftada 12 puanlık operasyon çekildikten sonra; "aa evet yanlış olmuş" değil!
 • bir yalanlama metni yayınlamış ama metin içerisinde yayıncı kuruluşla iletişime geçip maç özetini değiştirdiğini itiraf etmiş.

  sen mhk başkanısın, senin maç özeti değiştirme yetkin mi var? madem öyle bir yetkin var. sen mhk başkanıyken ads-fener maçında mert hakan'ın iptal olan golünde, ele teması gösteren çekim açısını yayıncı kuruluş yurt dışında servis ederken, türkiye'de vermedi. o zaman nerdeydin?

  ki bu arada donk pozisyon'u kırmızı kart, hanımefendi üzerini kapatmaya çalışıyor. flu pozisyon dezenformasyon olmasın derdinde değil.
 • rambo okanı atasaydınız amk

  kadın o kadar ağır fenerbahçeli ki twitter kapak fotoğrafında bile sarı lacivertlinin rakibine kart gösteriyor aq

  görsel
 • şu kadının fb yerine gs hakkinda şu paylaşımları röportajları ortaya çıksa neler söylemiştiniz. aq ekrem imamoğlu bir ts formalı foto paylaştı diye neler yaptınız.. yok ülke siyaseti banane benim dinim imanım fb bla bla. şimdi gsliler algı yapmaya çalışıyormuş. hadi oradan. yayıncı kuruluş şampiyon belirliyor sanıp hande sümertas mevzusundan prim yapıp mağduru oynamış adamlarsiniz
 • su olaydan nefret ediyorum işte . ulan alenen gs nin 6 puanını calmıssın ( aynısı ligin başında da oldu ) sonra sivas'ta alakasız bir hata yapıp kayıtları acikliyorsun millete malzeme veriyorsun . sikecilere de resmen 6 puan hediye etmişsin . su an gs 21 puan fark atmış olması lazım senin söylediklerine göre , pardon diyorsun ! bı git
 • twitter hesabını niye kapattı anlamadım düne kadar açıktı. nerde fbli amigo var hepsini takip etmiş bi rambo okan kalmış
 • ahmet ercanlar'ı bile takip edecek kadar rezalet derecede kalitesiz bir taraftar profilini kim, neden mhk başkanı yaptıysa tam da şu an karşılığını alıyor. ülkenin tüm kurumları çiftliğe dönüşmüş durumda, gücü yeten yetene.

  edit: hakem skandallarıyla dolu fb-paşa maçı devam ederken twitter hesabını kapattı, demek cukka büyük bu sefer.

  edit2: bu kadın aynı zamanda, sahibi fb divan kurulu üyesi olan okan üniversitesinden maaş alıyormuş. desenize artık gizli saklı toplantılar zorlu plazada değil dekan odalarında yapılacak.
hesabın var mı? giriş yap