• allah belasını versin böyle oyunun. ilaç içip uyuyabilirim artık bu gece. mükemmel bir korku oyunu. tüylerim dimdik ayakta oynamaktayım.
 • gerim gerim geren, harika hikayesi ile meraklara sürükleyen erken erişim oyunudur.

  bu da mevcut bölümler ve türkçe oynanış videosu.
 • early access versiyonundaki hali ile, sonlara doğru musallat olan abla, silent hill'in ps4 için yayınlanan p.t. versiyonundaki korkunçlu abla ile neredeyse aynıdır. ölüm mekanikleri de keza o şekilde.

  bir yoluna getirip silent hill öncesinde bu halde piyasaya sürülürse -ki silent hill iptal oldu diye biliyorum- inanılmaz bir arak/kurnazlık örneği olarak oyun tarihine geçecektir, çünkü başarılı olma ihtimali yüksek.

  edit: p.t. yalan oldu; bu da çıktı oynadık iyi mi? neyse şimdi hideo kojima death stranding diye bir hede çıkardı, göreceğiz.
 • 3 tane koca adamı gecenin bu saatinde yarım yamalak haliyle bile sıçızlatabilen korkunçlu oyun.

  (bkz: açmayın beyler korkunçlu karı)

  --- spoiler ---

  don't look back !
  --- spoiler ---
 • (bkz: bloober team) tarafından geliştirilen layers of fear resim sanatı ve korku temasını oyun platformunda birleştirmiş bir yapım. işin sanat tarafı çok büyük bir sorumluluk ve bence bunu layığı ile gerçekleştirmişler.

  oyunda aklını kaçırmış veya kaçırmaya az kalmış bir ressamın son başyapıtını bitirmeye çalışıyoruz. bunu yaparken neden bu durumda kaldığımız hakkında bilgileri yine daha önce yaptığımız eserlerden tahmin edebiliyoruz.

  ciddi anlamda gerim gerim gerileceğiniz, diken üstünde olacağınız bir oyun. şu an için erken erişimde ve fiyatı 21tl fiyat performans olarak gerçekten çok iyi. korku/gerilim severlerin kesinlikle oynamasını tavsiye ederim. ayrıca içerikler arttıkça fiyatının da artacağı bilgisi verilmiş.

  korku kıyaslaması yapacak olursak ben (bkz: amnesia: the dark descent)dan çok daha gerildim ve korktum.
 • steam store'da 31 liraya satılmakta olan ve türkçe arayüz ile altyazıya sahip olan oyun.
 • sodapoppin oynuyor şuan. ekrandan gerildim amk.

  http://www.twitch.tv/sodapoppin
 • gün itibari ile tam sürümü türkçe alt yazı ve arayüz desteği ile çıkmış durumda olan oyun. daha önceki fikrim (bkz: #57679967) ayrıca fiyatı 21tl den 31tl ye yükselmiş durumda. daha önceki sürüme sahip olanlara 700mb bir paket geldi.

  türkçe desteğini gerçekten merak ediyorum, akşam deneyeceğim.
 • bugün ps4'e gelen oyun. fiyatı ise us store'da $19.99.

  (bkz: take that aral ithalat)
 • çıkış fragmanı yayınlanan oyun.
hesabın var mı? giriş yap