• güzel insanlar her yerde hissi yaşatan proje.

  (bkz: hayata dair gülümseten detaylar)

  bir de gece gece bloom aradım, stella'yı bloom sandım, yeni nesil çizgi filmlere ne kadar uzak olduğumu fark ettim, yaşlandığımı bir kez daha anladım, aydınlandım.

  edit: başlığı açan tıpçı kuzu uçurulduğu için başlık başa kalmış*.

  çapa tıp fakültesinde 3 tane şahane öğrencinin başlattığı ve daha sonra onlarca tıp fakültesine yayılan, çocukları mutlu etme projesi. arada bir sitelerine uğramak lazım.
 • bir çocuğun mutlu olmasının ne kadar kolay olduğunu hatırlatan proje.

  her türlü desteklenmesi gerekli. umarım daha geniş kitleler duyar ve daha fazla kardeşimize ulaşılır.

  kimler düşündüyse o güzel akıllarına sağlık.
 • sol tarafta daha cok gorulmesi icin bir entry girmek simdilik yapabilecegim ilk sey. umarim kisa zamanda bir parcasi olup bir cocugu memnun edebilirim.
 • daha cok kisinin görebilmesi adina bir entry girerek en azindan gündemde tutmamizin gerektigini düsündügüm güzel bir proje.
 • sol frame de bir şekilde hergün görülse, hani birilerinin aklına gelse de sol frame de tutsa da böyle twitterda paylaşılsa da, ne güzel olur di mi.
 • yarin unutulacak bir mactan daha onemli daha kalici bir konu, gecen sene ki derbinin skorunu zar zor hatirliyorum ama muhtemelen o gun baya bir heyecanlanmisimdir insanlarla laf yaristirmisimdir. ama yazdiklarim uctu gitti o gun yazdiklarim benle birlikte yazmis 1000 kisi ile birlikte muhtemelen unutulacak bir daha kimsenin acip orayi okuyacagini sanmiyorum. isiniz mi yok 2012 x y macinin altindaki 1000 tane entryi okuyacaksiniz. ama buraya yazilan daha kalici iyilik yapmak isteyen biri olunca bak soyle bir site var diyecegim mesela. gecen senenin macinin skorundan daha hizli aklima gelecek. buraya yazdigim kimseyi kizdirmayacak uzmeyecek, muhtemelen mac basligina yazacagim seyler 5 kisiyi sevindirip 5 kisiyi ozecek. ayrica cocuklarin istekleri onlara yakisacak seyler kimse yat istemiyor ya da yurt disi tatili cocuklari memnun etmek cok kolay. alti ustu forma istemis cocuk hem benim takima da katkim olur.
 • sosyal medyanın gücünü de yanına alıp daha çok insana ulaşması gereken, son derece anlamlı bir proje.
 • mükemmel bir proje, inşallah devamı gelir. elimden geldiğince yardım etmeye çalışacağım proje.
 • gözlerimi dolu dolu yapan, katışıksız iyi niyet timsali bir kampanya. ne güzel bir girişim.

  küçük yardımlar, leyla'dan sonraki miniklerin yüzünde büyük gülümsemelere dönüşecek, ne güzel.
 • gece gece gözlerimi dolduran güzel kampanya. hatta teşvik amaçlı olarak kitap kampanyasında olduğu gibi yazar alımında koşul olarak kullanılsa daha güzel olur...
hesabın var mı? giriş yap