• zamanında, bürokratlar tarafından, hasta çocukları kullanarak çok sayıda futbol topu ve kumandalı araba sahibi olmak isteyen tıp öğrencileri tarafından kurulduğu iddia edilen site.
    kimbilir belki bu arkadaşlar insanları hacca götüreceğim diye paralarını toplayarak yada islami rezidans yapacağım diye kandırarak yola çıksalardı aynı bürokratlar tarafından tanıdık hakimler aranmak suretiyle yardımcı olunacaktı.

ama diyeceğim o değil, artık iyice boku çıkan debe editinde zaten kimsenin unutmayacağı gezi şehitlerini v.s göreceğimize (ki bunları edite yazmanın kimseye direkt bir faydası yok), bu tür sayfaları görmek daha faydalı olmaz mı diye düşünüyorum. ha sen bunu yaz, yine altına istediğini de yaz. ha debe listesine giren kardeş, olma mı?
  • sitesinin tekrar açıldığını öğrenip çok sevindiğim proje. en kısa zamanda destek olmayı hedeflemekteyim fakat proje öyle amacına ulaşmış ki "beklenenler" listesinde sadece üç ufaklık kalmış. onlar adına sevindim, kendi adıma ise yetişemediğim için üzüldüm.

umarım yeni hastaneler de projeye eklenir de çok daha fazla minik kardeşin yüzünde tebessüm yaratmaya vesile oluruz.

bu vesileyle de up olsun. yaran bıdıbıdılar başlıklarını takip edeceğinize burayı takip edin de sık sık aklınıza gelsin. belki ileride siz de bir miniğin neşesinin yerine gelmesine katkı sağlarsınız.
  • sırf insanlığa inancımı tazelemek, "dünyada güzel şeyler de olabiliyormuş" diyebilmek için facebook sayfalarını takip ediyorum. daha bir hediyeye yetişmek kısmet olmadı. hep benden önce birileri davranıyorlar. varolsunlar.
  • insan olduğunu iddia eden herkesin kontrol etmesini ve en az bir kuzucuğa hediyesini göndermesini dilediğim güzel etkinlik.
    http://leyladansonra.com/
    ben çukurova üniversitesi'nde bekleyen sündüz fatma'ya, yeni yıl gelmeden ulaştıracağım o hayalindeki
    "uzun saçlı, kuaför setli, büyük bebek"i...
    lütfen siteyi arada bir kontrol edin.
    şu an bekleyen başka bir çocuk yok.
    ama her an olabilir.
    hastanede zaman geçirmek büyüklere ve hasta yakınlarına bile öyle zor geliyor ki...
    çocukların halini düşünmek bile insanı mahvediyor.
    ve o miniklerin istedikleri öyle küçük şeyler ki...
    bu ay sinemaya gitmeyerek,
    %50 indirim palavrasıyla ihtiyaçtan fazla aldığımız makyaj malzemelerini reyonlara geri bırakarak,
    sadece bir öğlen yemeğimizden kısarak alabiliriz.
    lütfen bu siteyi sık kullanılanlarınıza ekleyin.
    mutlu olmak istiyorsanız siz de bir çocuğu mutlu edin...
  • bazen içimizden birine birşeyler hediye etmek, yardım etmek gelir ama çevremizde o an kimseyi bulamayız ya hani; bu çocuklar işte o kimselerdir.

(bkz: up)
  • en büyük isteği patates kızartması olabilen küçük insanların mutlu olması için ortaya çıkmış takdir edilesi proje. umarım tüm tıp fakültelerine tez vakitte yayılır.
  • leyla'dan sonra bundan böyle kayseri'deki miniklerin de güzel gülüşlerine aracı olacak.
    erciyes üniversitesi'ndeki miniklerle tanışmak isteyenler için: erciyes.leyladansonra.com
  • dünyada icat edilen en yararlı şeyin kargo olduğunu fark etmenizle sizi şaşırtan site. çukurova'ya, erciyes'e ve hatta istanbul tıbba bile kargo diye bi$iy var ve çok güzel.
  • her şeyiyle desteklenmesi gereken site.

http://leyladansonra.com/kanbagis.html
  • ülkedeki en tatlı, en anlamlı oluşumlarından biridir çocuklar ve moralleri için güncel kalması gereken...
hesabın var mı? giriş yap