• adana'da bulunmam dolayısıyla girdiğim bir acik parfum mağazasında parfüm reyonundaki satış elemanlarından birinin beni göstererek, "anasini sikim lily allen lan bu" demesi üzerine üç kızın daha bana yaklaşarak aynı tepkileri vermesi neticesinde tanıştığım, smile adlı şarkısını çok severek dinlediğim ingiliz şarkıcı kişisi imiş. bu olay olmasa öğrenemeyecektim, bu arada fotoğraflarına da baktım, harbiden benziyor lan bana ama ben erkegim! rose mcgowan'dan sonra benzetildiğim ikinci kişi de bu olduğuna göre buradan şu çıkarımı yapmak gayet mümkün, kari kilikli bir adamim... evet...

not: silip kacmis biri ne guzel egleniyorduk halbu ki
  • "fuck me" derse gönüllere taht kuracak şarkıcı.
  • fuck you şarkısını ilk duyduğumuzda arabadaki 1 adet mütercim tercümalık 4. sınıf öğrencisi, 1 adet ingiliz dili edebiyatı mezunu ve şahsım tarafından "yok abi fuck you demiyodur ya, çok tatlı söylüyo baksanıza, böyle küfür edilmezki" yorumlarına maruz kalan terbiyesiz kadın.
  • kardeşinin alfie allen olduğunu bilmiyordum! az önce öğrendim ve resmen beynim yandı. yani tamam, alfie adında bir kardeşi olduğunu biliyordum şarkısından dolayı, ama o alfie'nin bizim theon greyjoy olduğunu bilmiyordum. omfg!

niye bu kadar şaşırdım bilmiyorum ama çok şaşırdım. theon'la lily allen kardeşmiş.
  • yetişkinler için çocuk şarkıları mı yapıyor yoksa çocuklar için yetişkin şarkıları mı çözemediğim ingiliz şarkıcı.
  • ingilterede bir kebapçıda çalışmak üzere bulunmam dolayısıyla girdiğim bir kuruyemişçi'de kalem şeklindeki parfümlere bakarken "abi bu how much money?" dediğim esnada kuruyemişçi bana dönerek "oh my god, you look like lily" demesi üzerine üç kızın daha bana yaklaşarak aynı tepkileri vermesi neticesinde tanıştığım, smile adslin reklam müziğini yaptığını öğrendiğim perküsyon ustası. bu olay olmasa öğrenemeyecektim, bu arada fotoğraflarına da baktım, kadınmış lan bu, nasıl benzettiler bana anlamadım. kadir inanır'dan sonra benzetildiğim ikinci kişi de bu olduğuna göre buradan şu çıkarımı yapmak gayet mümkün, lily allen, kadir inanır'a da benziyor... evet... belli etmesem de nerden baksanız iq'um 2 haneli, sayesinde bunu da anlamış bulundum.
  • fuck you adlı muazzam eserini george w. bush'a yazmıştır...
  • büyüyünce fifa başkanı olmak istiyormuş. manyak lan bu.
  • twitter profil fotoğrafını türk bayrağı yapmış sevgili şarkıcımız. ama yanlış anlaşılmış haha.
hesabın var mı? giriş yap