• "messi, neymar'la beni pezevenklerin elinden kurtardı." açıklamasının sahibi
  • futboldan en cok tat alan futbolcu.
  • "bu dünya kupası futbol kupası, ucuz ahlak kupası değil" - oscar tabarez

"chiellini'ninkiler eski yaralar " - diego lugano

"sahada milyonlarca şey oluyor, önem vermemek lazım" - luis suarez

uruguay ekibinin akabinde hocasıyla oyuncusuyla muhteşem bir akp performansı gösterdiği malum olayın baş kahramanı. olm çelme değil tekme değil. kafanız mı güzel?!
  • kendisiyle tokalaşıp resim çektirdim. "fenerbahçe?" dedim. güldü. en son sneijder için "güldü verecek" yazmıştım. buna demiyom. sonra galatasaray'a gidiyolar : ((
  • barcelona’nın bu adamı direkt rakibine gönderip forvette braithwaite’i oynatması uzun yıllardır gördüğüm en saçma hamle.

bu kadar büyük saçmalamayı hatırladığım kadarıyla en son real madrid yapmıştı. 2009 yazında robben’i bayern’e, sneijder’i de inter’e göndermişti. ertesi yıl madrid’de kendi stadyumunda oynanan şampiyonlar ligi finalinde (bkz: 22 mayıs 2010 inter bayern münih maçı) gönderdiği adamları sırtlarında 10 numaralı formalarla izlemişti.
  • hakkında karaktersiz denmesine şaşırdığım futbolcu. adam 2 kez ağır ceza almış olmasına rağmen 3. kez de rakibini ısırdı. bundan daha sağlam karakter gösterilebilir mi lan?*
  • 2010 dünya kupası'nda gana'ya karşı oynanan maçta kaleye giren topu eliyle çıkardığı pozisyondan dolayı eleştirilmesini anlayamadığım topçu.

adam bir maçın 120.dakikasında bir risk almış.ulan golü yiyeceğime penaltıya gitsin,belki de kaçırır diye düşünmüş.bunun sonucunda da cezalandırılmış ve kırmızı kart görmüş,nitekim bir sonraki maçta da oynayamamıştır.hayır ne yapsaydı yani? ulan ne güzel gol oluyor be deyip izlese miydi pozisyonu?
  • 1987 doğumlu, bir iki seneye kalmaz uçuk fiyatlara büyük takımlara gidecek olan, şu an ajax'taki en iyi oyuncu*. izlemek acayip keyif veriyor.

edit: bu entry klaas jan huntelaar ajax'da golleri sıralayıp yıldızlaşırken, kendisi takımın üç ya da dördüncü adamıyken yazılmıştır. şu an zaten ajax'ın en iyi oyuncusu olduğu bir gerçek. yani 2 yıl önce "bence en iyi oyuncu" yazmışım diye kötülemeyin be.

edit: ulan ne tiksinç bi topçu oldu bu amk...
  • daha fazla acı çekmesin diye vurulacakmış.

öyle diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap