• bu toz, siyah noktalarla mücadelede de kullanılabilir: önce suyla karıştırılarak süt ile yoğurt arasında bir kıvama getirilir; ardından da siyah noktaların üzerine tatbik edilerek, cilt üzerinde kurumaya bırakılır. uygulama her akşam tekrarlanırsa, siyah noktalar kısa süre içerisinde kuruyarak ufalacak, bir süre sonra da bütünüyle yokolacaktır.

  bu yöntem kesinlikle kabızlıktan kırılarak laksatifi artık nereme süreceğimi şaşırdığım bir noktada icat edilmiş olmayıp, ecnebi bir web sitesinde okunup öğrenilmiştir. hayatıma bir ‘önce sonra fotoğrafı’ tadı katmış, öyle bir etkili olmuştur...

  önemli not: beklenmeyen bir etki görüldüğünde lütfen sözlükte tanıyıp etmediğiniz bir yazarın entry'sinden öğrendiğiniz bir metodu tatbik ederken tam olarak nasıl bir etki beklemiş olduğunuzu sorgulayınız.
 • sadece ölçekleri azaltıp çoğaltmak suretiyle mide asidini nötralize etmekten (hazımsızlık için), zehirlenmelerde*varıncaya kadar geniş bir alanda kullanılabilecek ilaçtır.
 • anemide kullanılan demir preparatlarıyla birlikte kullanılmaması gereken bir ilaçtır.
 • bu ilaç sayesinde insan dışkısını istediği kıvama getirebilir. kendi vücudunuzla oynamak garip bir haz veriyor.
 • etken maddesi magnezyum hidroksit'tir, suyla karistirinca baz olur, yognu cozeltisinin deriye uzun sureli tatbikinde yaniklara neden olabilir... dikkat etmek gerekir...
 • 1 ölçeğiyle ishal olduğum her gün yarım ölçek ile ideal yumuşaklıkla sıçtıran doğal sıçtırıcı
 • osururken sıçmanıza neden olabilecek ilaçtır. eğer kullanıyorsanız olur olmadık yerlerde osurmayın aksi takdirde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

  edit: örnek vermek gerekirse : http://inciswf.com/sctibeyler.swf
 • yıllar evvel kabızlığa tepki olarak doğmuştur. kireç ya da tebeşir tozu gibi, beyaz, tatsız tuzsuz, suyla karıştırılan bir tozdur. genellikle 1 ölçek kullanımı ideal sonuç verir fakat bağırsaklarda artık kronik veya takozlaşmış oluşumlar söz konusuysa ölçeği artırmakta fayda var tabii. 3 ölçeği müshil etkisi yapıyor kanımca. fazlası ne yapar artık sizin hayal gücünüze kalmış. bir de alındıktan yaklaşık 8 saat sonra falan etkisini gösteriyor sanıyorum o yüzden sabretmek lazım. aynı sebeple zamanını ayarlamak da iyi olabilir (gece yatmadan önce alınabilir mesela). aksi takdirde, olmadık bir yerde "sıçılabilir".
 • ablama uyup belki bir işe yarar diye dün akşam aldığım ilaçtır. allah belasını versin öyle ilacın, midem ağrıyor, osurasım geldi altıma sıçma riskini hissedince bütün gün bir tarafımı sıka sıka gezdim. resmen götten işetir.
hesabın var mı? giriş yap