18534 entry daha
  • ne olur, ne taraftan tasarruf yaparsaniz yapin ama yuruyen merdiveni caliştirmama tasarrufu yapmayin.
    kizilay: metroya inen ilk yuruyen merdiven çaliştirilmiyor.( 22/4/24)
    metrodan yht hizli tren binasinin ön kapisina çikan yuruyen merdiven : caliştirilmiyor.(22/4/24)
    dusunun, yukari cikan , dik ve upuzun merdiven birde.
    elinizde bavulla.
    ve insanlar genc ve saglikli olmak zorunda değil illa.
    dün yaşli bi amca bayildi, bu yurumeyen yuruyen merdivenleri tirmanirken.
  • abi biz bu adamdan ekstra hizmet falan istemiyoruz. yürüyeni çalıştırsın yeter.

gökçek'ten kalma egovepte uygulaması otobüs nerede ile otobüs aktarmami ve durakta bekleme süremi ona göre ayarlıyordum ancak bir haftadır sistem bozuldu.

bir haftadir çektiğim eziyetin haddi hesabi yok. validatörler değişiyorsa önlemini önceden alacaksın bizi mağdur etmeyeceksin. ne zaman gelecek ne zaman yapılacak hiç sanmıyorum kısa zamanda yapılacağını.
    eski validatörlerin nesi vardı ki değişiyor gayet de iyi çalışıyordu. hani tasarruf yapacaktı çalışan birşeyi niye bozdunuz?
  • 2028 seçimlerinde 70 li yaşlara gelecek! eğer parlamenter sistem gündeme gelirse en büyük cb adayı kendisi olur. ama sistem eskiye dönmezse yaşı itibari ile seçmen imamaogluna yönelir.

eski sistemde cb'nin bi fonksiyonu yok. oturduğu yerden maaş alıyor sağa sola kosturmasina gerek yok
  • görsel
    soyadını yollara yazdırmış ya. oldu mu başkanım şimdi bu?*
  • gökçek ve ulaştırma bakanlığının ekmeğini yiyen abb başkanı. ankaray dediğimiz sovyet raylı sistemini andıran garip ulaşım bile 1996 yılında gökçek döneminde açıldı.

ulaşım adına yaptığı tek şey kalecik’e otobüs falan göndermesi.

sosyal yardımlarla seçimi farkla kazandı. evet yaptığı tek iş bu.
  • bugün koltuğuna oturan muhammed uğur ile olan videosuna kalbimi bıraktım. daha ne kadar kendine hayran bırakacaksın be adam.
hesabın var mı? giriş yap