• türkiye satış fiyatı 185 bin euro olarak belirlenen araç. bugüne kadar üretilen quattroporte serisinin beşinci neslide iki hafta önce türkiyeye geldi. test sürüşleri ve tanıtımı devam ediyor.

  vergi kanununda oynadılar 165 bin euro..

  haftaya 190 bin..
 • zarafet, asalet, güzellik, pininfarina tasarımlı kabuk, klasikleşmiş maserati detaylı kabin, motor - yürüyen aksam - şanzımanda ferrari teknolojisi, 4 kapı, geniş iç hacim, olağanüstü konfor, 4,2 lt v8 motor, 400 hp, 6 ileri "en hızlı ferrari test pilotundan 2 kat hızlı vites değiştirebilen" duoselect şanzıman; 6,6 sn.'de 100, 10,3 sn'de 200, 22,5 sn'de 200 km/s hız (üstelik ülkemiz benzinleri ile); maksimum 275 km/s hız, muhteşem bir motor sesi... hayranlık...
 • 2004 yılında otohaber dergisinin test ettiği arabalar arasında yapılan karşılaştırma sonucunda türkiye pazarında satılan araçlar içinde şu özellikleriyle ön plana çıkan araç:

  en iyi 0-100 km/s hızlanma süresi: 5.77 saniye
  en yüksek ortalama tüketim: 21.4 lt/100 km
  en yüksek maksimum hız: 275 km/s
  en yüksek güç: 400 hp 7000 d/d
 • ilk etapta türkiye'ye 8 adet getirilmiş olan,4 kapılı 2 tonluk bir araçtan beklenmeyecek performans ve sese sahip olan yeryüzündeki hayranlık uyandırabilecek ender otomobillerden birisi.
 • ismi italyanca 'dort kapi' anlamina gelen otomobil.
  yakinda porsche ve aston martin'in de quattroporte'ye benzer 4 kapili modeller uretmeye baslayacaklari soyleniyor.
 • haftasonunda otomatik modelini kullandığım hayal arabası. arabayı kullanıp 400 beygirlik motorun gücünü hissetmek insana o gune kadar hic gercek bir araba kullanmamıs hissi veriyor...
 • içeri gelen motor sesinin üretim aşamasında maserati firması tarafından bu işle görevlendirilmiş özel bir kompozitör tarafından tune edildiği mekanik mükemmellik eseri.
 • geçtiğimiz haftasonu automatica modelinin sport gt ve executive gt'leri adam and eve otelinde tanıtılan araba. tamamen otomatik şanzıman olmasına rağmen, manuel şanzıman performansı sergiliyor araba. ayrıca triptronik vites de bulunuyor. ama araç öyle mükemmel ki antalya'nın o dar yolunda 190 km/h'ye çıkmasına rağmen sanki 60 ile gidiyormuş rahatlığı veriyor. ilk gün yağışlı olduğu için yollar da biraz kötüydü. su birikintileri vardı. bir yerde denemek için 120 km/h'yle çift teker suya girdim, araç çok az bir sarsılmayla inanılmaz bir şekilde suyun içinde geçip gitti. şimdiye kadar kullandığım araçlar içerisinde yere bu kadar iyi oturanının görmedim. 0-100 km hızlanması ise 5,5 saniye.
hesabın var mı? giriş yap