• abovvv ve de wowww.

kime güveneceğimizi şaşırdık. bundan kelli erdoğan chp’ye katılsa bile şaşırmam.

https://mobile.twitter.com/…tus/1556169342697590784
  • gerçekten büyük bir hayal kırıklığı yasatmıştır.
  • japonya'daki ahlakı düşünüyorum da.. bu durumu, ülkenin bu içler acısı halini japonlara anlatsak, insanlık ne hale gelmiş diye utançlarından bizim yerimize hepsi harakiri yapar..
  • bu partinin zamanında zulm ettiği, mesleğinden ettiği, hapse attığı herkes bugün bu partiye katılıyor. bu partinin zamanında desteklediği, meslek sahibi ettiği, hapisten çıkarttığı herkes bugün bu partiden uzaklaşıyor.

bu denklemi çözmek zor.
  • yeni nedim şener’dir. böyle bir teğmenin ergenekon’un savcısıyım diyen biriyle, kumpaslara çanak tutan birinin görüşüne gelmesi kendisi için utanç kaynağıdır.
  • yok artık. mutlaka bir sorun vardır. videosu falan vardır. başka seçenek gelmiyor aklıma.

ya da gerçekten biz artık işi bitirmişiz.
  • 6'lı masayı atatürk düşmanlığı ile suçlayarak, ülkenin başına gelmiş en atatürk düşmanı partiye geçmeyi vatanseverlik, fetö karşıtlığı üzerinden kimseye yutturmaya kalkmasın bi zahmet.

edit: tam bağımsızlık ilkeleriyle varolmuş kemalist düşünceyi ulusalcılık diyerek etiketleyen ve bundan bir şeytan yaratmaya çalışan malum kitle teğmen çelebi üzerinden ciddi bir dezenformasyon yapıyor.
    teğmen çelebi bu süreçte sadece küstüğümüz bir kardeşimizdir, durumdan vazife çıkaran kürtçü, liboş ve siyasal islamcı tayfa ise ilelebet düşmanımızdır.
  • yazık.
  • nedim şener vol.2

ne bekliyordunuz. içlerindeki intikam hissi o kadar büyük ki, düşmanının en büyük düşmanı en büyük dostumdur diyorlar. gerisi onlar için önemli değil tek motivasyonları intikam.

gerçi ulusalcılar hep böyle, hepsi kinden besleniyorlar
  • her şeyi geçtim, kardeşim bu seçimde gidiyorlar, bu kadar yanlış ata oynanır mı?
hesabın var mı? giriş yap