5 entry daha
  • numan kurtulmuş kontenjanından bakan olmuştur. liyakat liyakat liyakat.
  • gayet donanımlı, alanına hakim birisi. çok sevimli, güler yüzlü gözüküyor gibi ama özellikle astlarına karşı oldukça sert ve lafını hiç esirgemeyen birisi. hamle programını yürüttüğünü biliyorum en son. projeleri tek tek detaylı şekilde inceleyip, incelettirip, değerlendirirdi. bakanlıkla birlikte özellikle tübitak ve kosgeb’e de ivme kazandıracağını ve çok çalıştıracağını düşünüyorum. umarım yanıltmaz.
  • boğaziçi'nden çürük adam çıkmaz. adam çürük olarak girse bile çürük olarak mezun olamaz. umarım yanıltmazsın bizi. başarılar.

edit: kendisinin fetö liderine twitter'dan yazdığı özlem dolu sözlerini yeni gördüm. 2003 öss derecesi yapmış. bu yazdıklarından anladığım kadarıyla gerçekten derece yapmış zamanında öss'de. ben inandım.
  • yeni teknoloji ve sanayi bakanımızdır. kendisi hakkında ufak bir araştırma yaptığımda dolu bir cv ile karşılaştım. vatana ve millete hayırlı olmasını dileriz.

-2003 yılı üniversite giriş sınavlarında 12. olmuş.
    -2008'de boğaziçi üniversitesi endüstri mühendisliğini onur derecesiyle tamamlamış.
    -t3 vakfı, deneyap atölyeleri, tübitak, teknofest gibi şirket ve kuruluşlarda çeşitli roller almış.
    -togg kuruluş aşamalarında etki rol oynamış.

edit: fetö över twitleri de bulunmaktadır.
    twit linkleri
  • varank dan sonra umutlarımı yeşerten yeni bakan. umarım daha güzel işler yapar.
  • 39 yaşında olmasına rağmen diğer bakanlar kadar yaşlı gözükmektedir. lise döneminde kullandığı büyüme hormonunu fazla kaçırmış sanırım artık bırakabilir boyu yeterince uzamış.
  • bakanlar kurulunda ki fethullahçı bakan kontenjanını kendisi tarafından doldurulmuştur.
  • o tweetleri gariban atsaydı, hapisteydi. ama akp'li olunca bakan oluyor.
  • zamaninda ne de guzel ovmus oyle fethullah gulen'i. oyle icten, sicacik. simdi de bakan olmus. akp'nin fetoyle amansiz mucadelesine cok guzel bir ornek. adamin suratina bakinca direkt siyasal islam diyorsun zaten.

https://eksisozluk1923.com/img/4feziobx

17-25 aralik sonrasi attigi asagidaki twiti normal bir vatandas atsa su anda hapisteydi. eyyyy devlet bahceli, pull the rug! ne bekliyorsun artik?

https://twitter.com/…acir/status/478652408571371520
28 entry daha
hesabın var mı? giriş yap