• bu kadinin müzigini dinleyene kadar dünyamda bir seyler eksikmis... yalnizca o'nun sesiyle tamamlanabilecek bosluklar varmis. öyle bir ses, öyle bir yorum, baska bir müzik.
  • (bkz: arnisi)
  • lizeta kalimeri nin ablası
  • henüz sadece birkaç parçasını dinlemiş olmama rağmen sesiyle beni fethetmeyi başarmış olan güzel kadın.
    fotoğrafları için: http://apn.gr/melinakana.htm
  • feirouz ile aşık oldum kendisine. mükemmel. pek az şarkının verebildiği o naif dokunuşa sahip. sene boyunca devam edip sınavına girmediğim yunanca derslerime geri atacağım kendimi muhtemelen. *
  • dizlerine başımı koysam, o söylese ben uyusam...
  • arnisi isimli nefis bir şarkısı vardır. müziği alır bir yerlere götürür sizi..
  • portrait albumu kendisini tanimak icin oldukca uygun bir antoloji...

ve sasirticidir ki network germany'den cikan bu album, sanki bir naimrecords kalitesine sahiptir. gerek kayit kalitesi ve detayi ile gerekse icerigi ile etnik muzik dinleyenlerin ilk besine cok cabuk girebilecek ve yasmin levy ile guzel bir ikili olusturabilecek bir ses, soylemesi...
  • biraz farklı ülkelerden müzik dinleyeyim deyip rastgele açtığım listede karşıma çıkan mükemmel ses. şu şarkıyı bırakayım. benim favorilerime eklendi bile. feirouz

edit: spotify'da yanlış yazılmış sanırım şarkı ismi. internette fairuz olarak geçiyor.
  • seni daha ne kadar çok dinlemem gerekiyo sana olan geç kalmışlık hissimin geçmesi için be kadın, çok güzelsin çok güzel
hesabın var mı? giriş yap