• muhteşem derecede sempatik kadın.
  • dünyanın en sevimli kadın oyuncusu olduğu çok açıktır.

bir komedi filminde kesinlikle tercih etmediğim şeylerden biri sandra bullock'un esas kadın olmasıdır. çünkü bu kadın komik değil. çünkü sempatik olmak, yanında komik olmayı eşantiyon olarak getirmiyor. vadevır. siz de ben gibi düşünüyorsanız the heat isimli filmi sırf bu kadın yüzünden çöpe atmayın derim. çünkü filmi çok açık bir şekilde melissa abla götürüyor. hem de ne götürmek. bundan böyle canım sıkıldıkça açıp bu filmi seyredeceğim.

--- spoiler ---

"taşak arama" sahnesi gelmiş geçmiş en efsane komedi filmi sahnelerden biri olabilir. :)

--- spoiler ---
  • can you ever forgive me filmindeki rolüyle oscar'a aday olan oyuncu. aslında çok iyi bir performans sergilemiş ama oscar ödülü alacak kadar değil. oscar bu sene olivia colman'a verildi haklı olarak. ama mccarthy'nin oscar'a aday olması bile büyük başarı. umarım bu adaylık daha da güzel filmler yapmasının önünü açar.

filmini izledikten sonra röportajlarına baktım. iki hafta önce ellen'a konuk olmuş. oscar'a adaylığını öğrendiği anı ve kızlarının basketbol maceralarını anlatması çok komikti. bütün gün anlatsın dinlerim.
  • the nines filminden hatırlayabilmeniz kuvvetle muhtemel, güzel yüzlü fena şişman hanım kızımız. oyunculuğu göz doldurur gülüşü içinizi açar.

the nines da filmin sonunda kocasını oynayan kişi ilen evlidir bir de çocuğu vardır.
  • bu sene ödül alışı, adayların açıklanması anından başlayarak ta sahneden inene kadar emmy tarihinin en komik anlarından biri olan oyuncu. tüm adayların sahneye fırlayıp, anonsu orada beklemesi, sonunda da mccarthy kazanınca başına taç takmaları efsaneydi. tina fey'in burada bile şahane bir performans sergilemesi takdire şayandır. melissa mccarthy ise çok içten konuşup, gönülleri fethetmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=maky24qz6ga
  • emmy 2011 ödüllerinde komedi dalında en iyi kadın oyuncu ödülünü almış:

http://www.emmys.com/celebrities/melissa-mccarthy
  • 84. akademi ödüllerinde en iyi yardımcı kadın oyuncu dalında aday olup, sanki akrabam aday olmuş gibi sevindiren aktris. emmy'den sonra oscar'da başarılı olmasını diliyor kendisini öpüyorum.
  • şişmandır ama oldukça güzel bir yüze sahiptir.gilmore girls'te aşçı sookie rolündeydi.jenny mccarthy'nin kuzenidir
  • bu sene oscar ödüllerine aday olduğunu öğrenmemle beni mutlu etmiş sadece komedi değil hangi türde rol alsa izlerim dediğim çok yetenekli, çok eğlenceli, yüzümü güldüren süper aktris. ayrıca çok güzel ve tatlı.
  • (bkz: bbw)
hesabın var mı? giriş yap