• kanalturk adli televizyon kanalinda 5.boyut adli tartisma programini hazirlayan, programinda ortalama on dakikalik sorular soran ve konusmacilarin sozlerini en olmadik yerlerde kesen gazeteci.
 • turkiye de artık görmeye alışık olmadıgımız seyleri yeniden tartışma konusu yaparak gazeteci kimliğini köküne kadar hak eden insan evladı.yanlış anlaşılmasın sermaye evladı değil.
 • (bkz: arzu yanardag)
 • özgür gündem'den ulusalcı medyaya terfi eden gazeteci. tuncay özkan'ın kankası..ama o değişti değil mi?

  ha unutmadan..doğu perinçek'te bekaa'da apo ile kolkola fotoğraf çektirmişti. o da şimdi ulusalcı oldu. vay anasını sayın seyirciler..

  http://www.zaman.com.tr/…tr/haber.do?haberno=536015
 • kanaltürk adlı televizyon kanalının ana araştırmacı-gazeteci kadrosunda bulunan, ilginç bir kişisel tarihe sahip gazeteci. "5. boyut" adlı programı hazırlayıp sunmaktadır ve saatlerce yayın yapıp en sonunda herhangi bir sonuca bağlanmayan, sadece belirli bir görüşün üstüne vurgu yapan bu programı yönetmektedir.
  bunun yanında her programda kendisinin saç renginin değiştiğini gözlemlemek mümkündür. iki ay boyunca sürekli izlendiğinde loreal kataloğunun koyu ve kızıl renk çeşitleri teker teker kendisinin kafasında görülebilir. bunun dışında, kendisi yüzünden türkiye kanallarında izlemekte en çok zorlandığım programlardan biri olmuştur 5.boyut çünkü, sanırım astım veya benzeri bir problemi var arkadaşın, en olmadık yerlerde derin ve gergin nefesler alır; kaptırarak izlediğimde kendimi de aynı şekilde zor nefes alıyormuş şekilde abuk respiratorik eylemler yaparken buluyorum.
 • ergenekon'dan göz altına alınmıştır.
 • bir abd projesi olarak akp adlı kitabın yazarı. kitabın adı herşeyi özetliyor.
 • son iki yazısı özellikle dikkate değer. birincisinde dink cinayetinde fethullahçı gladyo'nun marifetleri söz konusu:
  http://haber.sol.org.tr/…kimler-neden-oldurdu-23102

  diğerindeyse tekel direnişinden çıkarılan dersler var:
  http://haber.sol.org.tr/…den-siyaset-dersleri-23398

  hararetle tavsiye edilir.
 • 4 şubat 2010 genel grevi hakkında objektif sayılabilecek bir değerlendirme yapmış.

  "bu nedenle islamcı, muhafazakar, sağcı ve liberal düzen güçlerinin ve onların sözcülerinin propagandasına karşılık, devam eden tekel direnişini işçi sınıfının politikleşmesi yolunda önemli bir adım olarak görmeli ve bu direniş duygusunu ve bilincini yaygınlaştırmak için uygun bir iklimin oluştuğu şu günlerde emekçi muhalefeti daha da ileriye taşınmalıdır. hem akp'ye hem de asker partisi'ne karşı -ki sık sık paslaştıklarını biliyoruz- en etkili yanıt buradan gelecektir."

  http://haber.sol.org.tr/…ma-grevi-basarili-mi-23713
hesabın var mı? giriş yap