879 entry daha
  • islamcı trollerin hizbullahçılar gibi sürekli küfür ettikleri bir vatansever yazar.

son zamanlarda üstüne yüzer yüzer troll saldırtıldığına göre bayağı tırsıyorlar kendisinden. iyi de olmayan bütçe bir de bu vahşi troller için harcanıyor.

bunlara sorsan bir de muhaliftir, solcudur falan; artık kimi inandırabiliyorlarsa bu troller.

başlığının altında kendisine yapılan vahşice saldılar kendisini daha da güçlendirmektedir.
  • iğrenç, aymaz, utanmaz, şuursuz gazetecimsi.

aslında sana o kadar orijinal küfürlerim var ki, ama bu tepkiyi bile hak edecek kadar ciddiye alınacak bir karakterde değilsin.

sen değil misin, kılıçdaroğlu adaylığını açıkladığı gün, gençlerin nezdinde parlayan iki belediye başkanı ekrem imamoğlu ve mansur yavaş'ı hainlikle suçlayan...

ulan sen değil misin kemal kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkanları iğrenç,vasıfsız argümanlarınla vatan hainlik ile suçlayan! şuursuz herif şimdi göğsünü gere gere çevrene konuşabiliyor musun o beylik cümlelerini hatırlayıp!

ben ömrü hayatında chp dışında bir partiye oy vermemiş biri olarak, sen ve senin gibi hayalperestlerden usandım, yıldım ve hücrelerinizin her zerresine kadar tiksiniyorum sizden.

senin gibi modeller toprak olup, atomlarına ayrıldığında chp'nin işleyişi de, kaderi de değişecek.
502 entry daha
hesabın var mı? giriş yap