• arda'nın olası bir "tamam lan ver" cevabı sonrası muhtemelen messi'nin, sol elinin işaret ve orta parmağının arasına baş parmağını sokarak "al sana forma" diyeceği önermedir.
  • ben anlamadım abi bu arda olayını. geçen yıl 2 gol 4 asist yapmış rotasyon oyuncusu adamı 40 milyona alıyor barca. üstüne "her maç kırk tekme yiyorum, işim çok zor" lu reklamlar. "messi 10 numarayı vereyim sana demiş" ler.

noluyor abi biri çimdik atsın uyanalım. arda'nın organize ettiği paralel bi evrene mi kaydık? açıkçası bana gına geldi bu abidik gubidik arda haberlerinden.

barca'da 10 numaranın sahibi gözden düşünce yeni yeteneğe/yıldıza numarasını devreder gider. ama 29 yaşındaki arda'ya değil.

bi ara hakan şükür torino'ya gittiğinde böyle cıvıklaşmıştık. adamın antrenman sahasının yanına canlı yayın arabası koyuyorduk. önünde bi muhabir, "evet sayın seyirciler, bakınız kral yuva hasreti çekiyor şu an antrenmanda" diye anlatırdı. o değil barca'dan soğuyacağım diye korkuyorum.
  • türk milli takımı içindir. 'burda nah giyersin bari orda giy' hesabı. *
  • arda'nın paf takımla maçlara çıkacağını sandığı için olabilir. olum birisi aynı takımda oynadıklarını söylesin lan şuna!
  • tabii lan manyak mısın. attığı gollerin yarısını, asistlerin de tamamını arda'ya bağışlayacakmış. adamsın messi.
  • messi'nin 100 numaraya terfi etmesinden sonra gerçekleşecektir.
    (bkz: 100 numaralı adam)
  • arda'nın ntvspor'da forma numarası mevzusu sorulması üzerine "messi de takıldı bu konuda bana" diyerek açıkladığı sözlerdir. burada da kaç tane adam ciddiymiş gibi yazmış, analiz filan yapmış hatta asdhdja
  • futbolunu, tekniği geçtim, adamlığı, inceliği ve nezaketi ile bile bizim tüm ligi dövecek seviyede. işte bu yüzden adam gelmiş gecmiş en iyi sporcu
hesabın var mı? giriş yap