şükela:  tümü | son 24 saat
 • merkez hakem kurulu
 • milli hakem komitesi
 • türkiyede futbola yön veren ve sezonluk senaryoları yazan turk futbolu derin devleti'nin saha içindeki temsilcilerinin beyin takımıdır. senaryoya sadık kalmayanları da ağır kararlarla cezalandırdıkları görülebilir.

  camia yapısıyla beşiktaş bu senaryolara en çok sadık kalmayan takım olarak da gösterilebilir.
 • cüneyt çakır'ın dört dörtlük maç yönettiğini söyleyip ayakta alkışlamışlar. sizde sike sürülecek akıl yok demektir!

  http://www2.sporx.com/…a-buyuk-desteksxhbq356640sxq
 • derbinin hakemini beğenmiş kurum. hatta alkışlamışlar. bunda şaşırılacak bir durum yok adamlar bu maç için cüneyt çakır' a direkt "sen bu maçı berabere bitir" dememişlerdir belki ama bunu belli eden telkinlerde bulunmuşlardır. sonuçta maç gayet istedikleri gibi gittiğinden bu durumda ortada negatif bir durum yoktur.

  -necip 'in abartılı atılması.
  -pektemeğin eline penaltı vermemesi.
  -emenikenin atılmaması.
  -maçın berabere bitmesi için her ne gerekiyorsa yapılması buna sebeptir.

  -fenerin attığı gol ile gelmeyin adamın dirseği çok belliydi ve süre olrakta gayette uzun bir süre vardı ki maç 3-2 olsaydı zaten penaltıyı çalardı.
 • hakemlerinin telefonlarına mukayyet olamayan kuruldur,hepsi tiyatro,hepsi.

  `http://sayfala.com/…-hakemi-aradigini-acikladi-3032`
 • sözde hakem kurulu. ben bu topluğun birileri tarafından yönetildiğini ve talimatlar doğrultusunda hareket ettiğine adım kadar eminim artık.

  alper ulusoy denen şahsiyete verdiğiniz talimatlar nedir? yok ciddiyim rica ederek soruyorum bunu. bizle paylaşırsanız, en azından haftaya ne yaşayacağımızı bilir, ona göre maçı izler veya izlemeyiz. izlemektense direk sonuca bakmak daha kolay. yoksa siz gibi değersiz insanlar yüzünden ağzımızdan küfür eksik olmuyor.

  burayı ne kadar takip edersiniz bilmiyorum ama bu akşam oynanan trabzonspor - antalyaspor maçını yöneten hakemin, hakem olduğuna dair şüphelerim var. neden mi? nizami gol nedir sizce? ne olursa gol nizami olarak verilir? hiçbir müdahale edilmeden oyunu başlatırken kalecinin elinden kaçırdığı topu ağlarla buluşturan yusuf erdoğan gibi gereksiz bir topçunun başka ne yapması gerekiyor sayın mhk yetkilisi? (bilmediğimden soruyorum)

  mesela net olarak dışarıda yapılan faul var, bunu penaltı diyerek beyaz noktaya koşan hakemin tam olarak yapmak istediği nedir? şayet trabzonspor gibi büyük bir takıma oyun oynamaya çalışıyorsanız, buna gerek yok. "biz sizi istemiyoruz, gidin başka ligde top oynayın" gibi bir cümle kurarak bu hakemleri bu takımın maçına veriyorsanız söyleyin yahu. emin olun hırsızlıkla kupayı almış takım gibi bir tepkimiz olmaz. "alın liginizi başınıza çalın." der, çekilir siktir olup gideriz. (diye düşünüyorum) biliyoruz ki, bu ülkede şike yaptığını yüce mahkeme önünde "yaptım" diyerek onaylayan bir futbolcuyu hala yeşil sahalarda barındırıyorsunuz. şaşırmayız yani mhk gerek yok böyle şeylere..

  aslında anlatılması gereken çok şey var, lakin bunların yeterli olduğunu düşünüyorum. ha bunları siz anlar mısınız bilmiyorum. umarım kurduğunuz bu düzen içinde boğulur, defolur gidersiniz bir gün..
 • ilk defa bir takımın pozisyonu için açıklama yapmışlar. bilin bakalım hangi takım? tabii ki cincon. peki fenerbahçe'nin evvel ki maçında serdar aziz'in penaltı pozisyonu için neden açıklama yapmadı?
hesabın var mı? giriş yap