• 1985 doğumlu olan, abdnin son yıllarda çıkardığı en iyi yüzücülerden. kelebek dışında karışıkta da (bkz: medley) iyidir.
  • americanin ian thorpe karsisindaki yeni umudu. 1985 dogumlu olmasi sebebiyle de gelecegi parlak. usa rekorlarinin 5 ini birden ayni sampiyonada kirmistir. 2000 olimpiyatlarina katilarak en genc sporcu unvanini da almistir.
    bu yil atina da gorecegiz bakalim. neyse bu ikisi birbirleriyle ugrassin, altin madalya da pieter van den hoogenbandin olsun. *
  • hemen hemen her turlu kategoride en iyi olan yuzucu. kollarini yana actigindaki uzunluk boyundan daha uzunmus. mark spitz'in tahtina aday. amerika ondan atina'da cok sey bekliyor.
  • atina'da mark spitz'in 7 altınlık olimpiyat rekorunu kırabilirse sponsoru speedo tarafından 1 milyon dolarla ödüllendirilecek olan amerikalı 19 yaşındaki yüzücü...
  • gerçekten efsane olabilecek bir yeteneğe sahip yüzücü.

atina performansını merakla beklemekteyiz.
  • atinada altini aldi valla super yuzuyo cocuk helal olsun..tas gibi vucut,karizma saglam,85li citir..
  • bir amerikan şişirmesi olduğu 200 metre serbest finalinde ortaya çıkmış yüzücü. ian thorpe ve van den hoogenband'a göre tek avantajı yaşının genç olması, yani onlar yaşlandıktan sonra belki altın madalya alabilir.
  • atina 2004 olimpiyatlarinda 200 metre serbest yarisinda got edilen abdli yuzucu. en son time dergisinin kapagina tasininca herkesin eline verecegi sanilmis ancak beklenen olmamistir..
  • kendisi ian thorpe'den sadece 2 yas kucuktur,yani ian thorpe'in yaslanmasini bekleyecekse cok bekler.tipik bir amerikan kendini begenmisi olarak "7 altin alacagim" diye atip tutmasa,mark spitz'i gececegim demese,bu kadar dalga gecilmezdi kendisiyle.

4 yil sonra gelen edit...butun tukurdugumu yaliyorum yutuyorum. allah benim belami versin.
  • kendisi 7 altin alacagim diye atip tutmamistir. nitekim bugun tv'de konuyla ilgili bir soruya: "i came here to get one. now i have one and i am having fun" diye cevaplamis teenager.
hesabın var mı? giriş yap