• yuh amk dedirten sepettir.

2 kola 1 fanta iki kuruyemiş ve çerez, toplam 70 lira.

didi şeftali pet ne lan?? bu kadar acınası bir sepetle yılbaşına girmeyi kabul eden gitsin kendini assın amk delirdim yeminle!

bu ne olm taşak mı geçiyorsunuz??

edit: şukunu verdim kardeşim hayırlı forumlar.
  • yılbaşından öte ramazan kumanyasıdır. bir hurma eksik.
  • ''*selpak collection peçete 33x33 '' ile yeni yıla abdestsiz girmek isteyen yalnızlara da selamı çakmıştır.
  • alacak olanlara hayirli olsun, ben bi fiyata dönüp bakmam. gider keyfime göre kendi sepetimi kendim hazirlarim, gerekirse 5-10 kurus fazla öderim.
  • bim'de satılan 34.99 a ramazan paketini anımsatmıştır.
  • birisinin tek tek alınca kaça geliyor hesaplaması gereken ve bu fiyata alınır mı alınmaz mı yorumu yapması gereken pakettir. sözlükteki mezarcıları göreve davet ediyorum.
  • tek tek alsan daha ucuza gelecek sepettir.

içinde alkol de yok. gidersin bim'e muadilleri ile 30 liraya yaparsın zaten kendine bi sepet. zor değil. keriz silkelemesi bunlar.

not: montofona bak hele. şık gözüksünmüş pazarlamaymış. git jelatine 40 lira daha fazla öde sen. zaten senin gibi sığırlar sayesinde bu adamlar batmıyor. beyin beyin. kıyma değil.

gider aradaki farkla alkol de alırım. sen de gider poşete bakar otuzbir çekersin. lisans iletişim, yüksekten diğeri mba. bana pazarlama öğretme alırım aklını şurada göt oğlanı seni.
  • zeytin + hurma takviyesiyle ramazanda da gideri olan pakettir.
  • alkolu ham olarak satmaya başladiklari icin, sepetten cikartmişladir. kaybedenlerden oldular.
  • peluş davşani eksik paket. vodkacilar icin kurulmus gibi sanki...
hesabın var mı? giriş yap