sorunsallar (1)
 • bu kış abc'de başlayacak belgeselimsi dizi.

  3 aile ve 3 ayrı yaşamı anlatıyor. biri tek çocuklu biri 3 çocuklu biri de gay çift, evlat edindikleri bir vietnamlı bebe var.

  eşcinsellerin evlat edinme hakları konusunda atıp tutan herkese bilgi verici olur umarım.
 • sezonun en başarılı komedisi. 15 milyonluk bir seyirciyle açılışını yapmıştır. ilerlyen haftalarda bu numaranın artması büyük olasılıktır. itiraf etmem gerekirse, married with children hiçbir zaman sevemediğim bir dizi olmuştur. o yüzden de ed o'neill'in oynadığı bir diziden uzak durmak ilk tercihim olurdu. ancak bu sezon ilgimi ufacık bile çeken bir diziye şans verme kararım dolayısıyla modern family'i de indirdim. ve arrested development sonras açılan boşluğa cuk oturan bir diziyle karşılaştım. mizah olağanüstü. karakterler çok eğlenceli. bölüm sonunda birbirine bağlanmaları çok etkileyici. dizinin geleceği epey ümit verici. 3 ayrı aileyi takip ediyoruz.

  biri kendinden epey genç bir kadınla evlenmiş. bir yandan kadının çocuğuyla iyi bir üvey baba ilişkisi kurmaya çalışıyor, bir yandan da kadını elinden kaçırmamaya çabalıyor.

  biri epey enteresan bir aile. karı koca birbirinden epey farklı. kızları hayatının "eve erkek getirme" dönemine girmiş, aileyi korkutuyor. küçük çocuk yaramaz mı yaramaz. ve ailenin eğitim sistemi komik mi komik.

  son ailemiz ise iki eşcinselden oluşuyor. bir çocuk evlat edinmişler. bunun toplumdaki yansımasından ziyade ailelerindeki yansımasından tırsmaktalar.

  ve bu üç aile bölümün sonunda muhteşem bir şekilde bir araya geliyor. spoiler vermiyorum. izleyin. tek spoiler'ım bölümün en komik sahnesi olsun. mizahın ne denli zekice olduğunu da görün:

  --- spoiler ---
  eşcinsel çocuk babasına sevgilisinden ayrılmadığını ve onun her şeyi abartan, sürekli drama yaratan biri olmadığını anlatmaktadır. tam o sırada adamın sevgilisi içeri evlat edindikleri çocukla girip adamın ailesini şaşırtacaktır. ama sözde her şeyi abartan ve drama yaratan biri olmayan sevgili, içeri aslan kralın benim küçüklüğümde "haaaa divenyaaa babarit bibaratttt huu hengaa maaa hengaa yaa" şeklinde seslendirdiğim açılış müziğiyle, yani bebek simba'nın gurur kayasında mufasa'nın halkına sunulduğu sahnenin müziğiyle girer. ve bendeniz kendini gülmekten yerlerde bulur.
  --- spoiler ---

  izleyin. izlettirin.

  zamanın ötesinden gelen edit: işbu entry zamanın ötesine bir gidiyor bir geliyor. ben ise buna anlam veremiyorum. married with children sevmediğim için mi oluyor bütün bunlar?! sevmiyorum, ötesi var mı?
 • "the new show "modern family" is quite funny" diyor zach braff facebook'ta yazdığına göre.. onu beşi bıraksan da scrubs'a sonsuza kadar devam etsen daha iyi olma mı zach dost.. kendisinin hatırına bunu da izleyeceğim ula..
 • daha ilk bölümden saran abc yapımı eğlenceli dizi. mevcut birçok komedi dizisinin artık ya son sezonlarının oynaması ya da bitmesi sebebiyle arayışa yönelen bünyelere alternatif olarak ümit vadediyor. reytinginin yüksek olması kalıcı olabilmesi açısından önemli bir etken. dizide birçok tanıdık yüzle karşılaşmak mümkün. bunlardan biri de lost dizisinde jack'in eski eşi sarah karakterini canlandıran julie bowen.
 • yeni bir dizi olmasına rağmen altyazılarının patır patır internete düşmesiyle baya tutulduğu anlaşılan harika dizi. (bkz: ailecek beğenerek izliyoruz)
 • her karakteri ayrı bir arıza olan dizi. karakterleri sayıca çok ve değişik özelliklerde olmasına rağmen şimdilik kopukluk ya da dağınıklık belirtisi gözükmüyor. bence bu sezonun en iyi komedi dizisi.
 • gülme efekti olmaması, kamera önünde konuşmalar ve hem günlük hem de çatlak tipler barındırmasıyla the office izleri taşıyan ama ona göre biraz daha yumuşak ve aileye uyarlanmış diyebileceğimiz hoş dizi. özellikle phil dunphy ve cameron tucker karakterlerine çok gülüyorum.
 • arrested developmentın bıraktığı boşluğu dolduracak gibi görünen dizi. sezonun en iyi komedisi bence.
 • ty burrell ' in bu dizide canlandırdığı phil dunphy karakteri şimdiden dünya diziler tarihinde kendime en yakın hissettiğim insan ünvanını kazandırmıştır bile..

  sofia vergara üvey kayınvalidem olsa ben de bunun yaptığının aynısını yapardım..

  kayınvalidenin fotoğrafları için tıklayınız:
  http://www.imdb.com/media/rm3108869888/nm0005527
hesabın var mı? giriş yap