• yurt dışında yaşayan bir kız arkadaşım evdeki lavaboyu bile kendisinin taktığından, usta bulmanın çok zor ve maliyetli olduğundan bahsetmişti. ben de o yapabiliyorsa ben niye yapamayayım hasetliğinden hareketle demonte şekilde aldığım ufak bir kitaplığı 4 saat kadar kurmaya çalıştım, çok tasarruflu biri olduğumdan yarım poşet vida arttırdım ve çok güzel bir sandalye sahibi oldum gerçekten.

tanım: lego severliğin sökmediği zanaat.
  • eğer evde adobe premiere pro gibi bir programla yapıyor ve ardından da cd'ye mpeg1 şeklinde aktarıyorsanız yaptığınız iş büyük bir ihtimalle, usame bin ladin'in internette yayınlanan görüntüleri gibi olacaktır. **
  • mobilyanın birleştirme kısmına gelince aslında uygun delikler ve vida yerleri varsa matkapsız falan gayet kol gücüyle yapılabilen işlem… peh mobilyacılar "aa matkap lazım!" diyor; ama ben şu cılız halimle iki gündür karyola, iki ayrı gardrop falan monte ettim, bişi yok yapmasında.
  • senkron tuttur,geçişleri iyi ayarla,müziği yerine göre döşe falan derken saat olmuş 3.45.velhasıl kelam zor zanaat bu film montajı.
  • kendisi bugün out olmuştur. 17 aralık sürecinden bugünlere kadar bize verdiği emek için teşekkür ediyor, bir başka bokumuzu gizlemek için tekrar yollarımız kesişinceye dek sevgiyle uğurluyoruz..
  • "parçalanmış dünyayı bir araya getirme çabasıdır."
    sergei eisenstein
  • çoğu sinemacının gözünde nedense büyüttü, manevi olarak adamı kısa film çektirmekten soğutan bir olaydır. geliniz görünüzki günümüzdeki teknoloji ile bu durum pekte abartılacak bir hadise değildir. örneğin elinizde bir mini dvniz mi var ? yapınız kaydı gidip adobe un sitesinden bir premiere indiriniz. 30 günlük deneme süreci olayından yararlanarak filminizi basitçe kurgulayınız. sonra bi zahmet sıkıştırmak içinde sorenson squeeze adlı programı bulunuz 100 mb civarında bir .avi dosyasını 500kb gibi bir kapasiteye sokarak cd ya da dvd'nize yazınız. bakınız nekadar kolay.
  • film karelerini bir araya getirme işlemi.
    acayip keyifli. kesip yapıştırma işlemlerinin doğru yapılması, oyuncular için çok önemlidir.
    hele de iyi yönetmen, iyi montajcı olduğu zaman oyunculuğunuz kat be kat artar ve ekrana yansır.
  • küçükken lego oynamayı sevenler için büyüyünce mobilya monte etmek çok keyifli bir uğraştır ve ikea bunun için birebirdir.
hesabın var mı? giriş yap