• benim de destek verdiğim kampanya.. mortifera'nın gitmemesi kaydıyla tabi..
  • selam, bence çok yanlış bir şey bu yapılan kendinize yapılsada hoş olmazki bence insan biraz objektif olmalı böyle hsuuslarda tabi bu sadece benim fikrim saygılar
  • mortifera sozlukten gitsin sagdaki bakkaldan iki ekmek bi camel soft kapip gelsin kampanyasi da diyolar. bi de litrelik kola alabilicen mi?
  • destekleyen iki kişiyi meşe odunuyla ekarte ettiğim kampanya.

-2
  • yürekten katıldığım kampanya. ama nereye gideceğini söyleyelim adama. yazık. mortifera da olsa insan nereye gideceğini bilmeli.
  • selam bence birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde yapılmaması gereken kampanya zaten ikisi de sevdiğimiz yazarlar ben çok üzülürüm hem mortifera airlanggaya iş konusunda da yardımcı olabilir çok yetenekli birisi ve ayrıca girişimci ruhuna sahip birlikte beraber çok işler başarabilirler mutlaka uzlaşmaları gerekir ben mortiferaylan konuşup bir daha airlangganın yazdığı başlığa yazmamasını istiycem hem mortiferaya başlık mı yok istese açabilir çünkü o çok zeki birisi airlangga da öyle ama alıngan olabilir biraz yine de alttan alsa iyi olur aramızda dargınlık olmasın hepimiz şurda arkadaşız neticede söyleyeceğim bu sevgiler.
  • merhaba, lütfen sakin olun. çok yanlış işler yapıyorsunuz. mortifera değerli bir arkadaşımız, kalması sözlük için yararlı. bu minvaldeki kampanyalar felan hoş değil. benim mortifera gibi arkadaşlarım da var gerçek hayatta ve iyi anlaşıyoruz. sizle de tanıştırırım isterseniz. allah sizi inandırsın şu an oturduğum yerde canım sıkıldı. yani ancak o kadar olur. amcamın oğlunu arayıp durumu anlattım, o biraz sakinleştirdi.

airlanca'yı kanamak istiyorum bu noktada. kınadım.

- 1

2,5 üstüne mortifera içün; 3,5.
  • biraz önce böyle bir ekşi sözlük istemiyoruz protestosu'na böyle ekşi sözlük istemiyoruz protestosuna destek kampamyamla destek verip bir hafta süreyle sözlüğe entry girmeyeceğimi belirttiğim için altına entry giremediğim ve destek verip vermediğimi belirtemediğim kampanyadır.. aaaa tüh bak desteğim bozuldu.. ama yoo ben zaten kendi başlığımın altına entry girenler kampanyaya katılmamış sayılacak yazmıştım.. demek ki... neyse..
  • merhabalar arkadaşlar...
    öncelikle söylemek isterim ki benim de katıldığım bi kanpanya..
    +1

bence de gitsin.. dönerse bizimdir.. dönmezse zaten hiç bizim olmamıştır ki.. :(
hesabın var mı? giriş yap