• zamalek'in 22 yaşında ve 1.85 boyundaki mısırlı forveti . önümüzdeki günlerde ismini türk basınında sıkça duyacağız.
  • fenerbahçe’nin yeni forveti. fakir salah’ı olarak tanımlanıyor. yakında haberlerde görürsünüz.
  • ingilizce latinizasyonu degil de turkce latinizasyonu icin (bkz: mustafa muhammed)
  • antu forumunda harun koşa nickli üyenin fenerbahçe'ye geleceğini duyurduğu mısırlı golcü.

üyenin ismini özellikle verdim. çünkü bunun haricinde basından fenerbahçe'ye yakın hiç bir gazeteci, muhabir bu isimden bahsetmedi.

oyuncuyu tanımıyorum ama videolarına bakınca gol vuruşlarının çok iyi olduğu görülüyor.
  • birkaç videosuna baktım bitiricilik var elemanda. tarz olarak sert bir forvet. ayağı düzgün duruyor uzaktan güzel vuruşları var. kafaları vuruşları da gayet temiz. eğer tutarsa fenerbahçe'ye ilaç gibi gelir, iyi paraya da gider.
  • fenerbahçeli mbwana samattanin da menajerliğini yapan firmanın türkiye'ye kakalamaya çalıştığı forvet.
    sezon başında fenerbahçe ile yazılırken şimdi de galatasaray'la dillendiriliyor.
    ansızin trabzonspor'a transfer olabilir.

aylar sonra gelen edit:
    iyi ki kakalamış lan. samatta'nin menajeri olunca bu da ona benzer bir tip sanmıştım. ayağına kurban olduğum. vurdukça vuruyor.
  • galatasaray'ın şu an ilgisi yok
  • galatasaray çok istekliymiş bunun için uzun zamandır izledikleri bir oyuncuymuş.
  • fatih terim'in açıkladığı transfer listesinde olan oyuncudur.

edit: maaşallah dediğimiz yaşamıyor. bir fransız radyosu st.etienne takımına imza atmak için fransa'ya geldiğini duyurmuş. bu da gol değil.

edit 2: galatasaray'da transfer bitmez dediler ama bu defa bitti. saint etienne zamalek'in yöneticilerini eleştirip kızdırınca transferde ibre galatasaray'a döndü. tahminimce mısır'ın haftalık tatili cuma günü olduğu için perşembe gününde galatasaray netleştirip kap'a bildirdi. önemli bir potansiyel gerçekten. hayırlı olsun.
  • fatih terim’in ismini açıkladığına göre transfer sürecinde sona gelinen oyuncu..
hesabın var mı? giriş yap