• bu akşam fenere atacağı golle birlikte gerçek bir galatasaraylı olacak genç forvet.
  • muslera yaşlanıyor, kurtuluyoruz diyoruz başımıza başka bela çıkıyor anasını satayım.
  • allah rakibin, düşmanın bile haysiyetsiz şerefsiz olanını değil, mert olanını nasip etsin.

daha 23 yaşında, kimseye tersliği olmayan, her yerde yüzü gülen futbolcuya uzun süre sakatlık dileyen tiplerin duası kabul olmuyor allahtan.

çocuk öyle bir saplamış ki iki hafta sonra gecenin 3’ünde uyku kaçırtıp beddua ettiriyor.

daha izle, sene sonuna kadar saplamaya devam edecek.
  • ulan biz yıllarca;

(bkz: 2006 yilinda baslayan allah fenerbahce gerginligi)
    sorunu yaşayıp, sonrasında;

(bkz: islam slimani)
    alıp komple islami tekelimize almamiza rağmen yetmedi, sonrasında doğrudan kaynağa ulaşıp;

(bkz: allahyar sayyadmanesh)
    ile denedik. yine olmadı.

herifler tek seferde muhammed mustafa (sav) ile işi çözdü.

bizde cenabetlik var demek ki!
  • 4 milyon doları galatasaray kullanmayacaksa, ben bir koşu kredi çekip kullanıyorum. satarım ben bunu premier lige, minimum 20 kağıt.
  • mustafa muhammed.. uhud savasında tepeyi terk etmeyen tek okçu...
  • terim'in yeni hedef tahtası ve günah keçisi.

bu gencecik ve potansiyli müthiş yüksek adamı taraftarın ve basının önüne atıp, takımda kalıp kalmayacağını kendisi belirleyecek diyip; arda, babel gibi adamları hala takımda tutup milyonlarca liralık sözleşme yapmasını sağlayan da kendisi.

roket gibi gelen adamı yarım sene içerisinde patatese çevirdi ama sorarsan mohamed çalışmıyor der. nasıl olsa ne dese inanacak, bir bildiği vardır diyecek milyonlarca gerizekalı var.

kaç kurtul aslan parçası. sana burada huzur da yok kariyer de.
  • temiz kalpli bir insan olmasa son oynadığı galatasaray maçında vida ile tartışma yaptığında vida kafa ile kendisini ittiğinde kendisini yere atar, vida'ya kırmızı yedirtir ve aldırdığı penaltıyla takımını 4-1 öne geçirirdi. beşiktaş vida'yı 2 maç kaybeder, ikili averajı galatasaray'a verir ve bu maçın travmasıyla bir maçını da kaybederdi.
  • şu ergen gibi "şöyle sikti, böyle çaktı." muhabbetini bir kenara bırakırsak sahadaki diğer futbolculardan olumlu anlamda çok önemli bir farkını gördüğüm futbolcu:

adam yaptığı işten keyif alıyor lan! yani resmen oynarken yüzü gülüyor.

yıllardır futbolu hem oynuyor hem de seyrediyorum. sürekli agresif, sinirli, stresli, öfkeli, sertlik ve kavga pesşinde koşan futbolculardansa yaptığı işten keyif alan, sürekli oyununu geliştirmek ve daha başarılı olmak için hevesli futbolcular özellikle de ofansif oyunda daha başarılı.
hesabın var mı? giriş yap