• bu adamlar saf (bkz: rock n roll) yapiyor. uzun yol muzigi.
  • metallica ile sık sık sahneye çıkan bir grup olarak enter sandman coverı yapıp bir ergenin bu covera paylaşım sitesinde fuck metallica ismi vermesi üzerine kimi gencoları istemeden gaza getirmiş grup.
  • "butun sarkilari neden ayni bu grubun, hepsi birbirine ne kadar benziyor" dusuncemin sonunda cevabini buldugum grup. megerse icinde 12 farkli yorumu olan ace of spades single'ini dinliyormusum.

edit: bu sekilde bir sey ifade etmeyen bu entari, siyabend suvari'nin "motörhead'in 5 sarkisi sayin bakalim" sozu uzerine yazilmistir.
  • 35 senelik bir grubu, 5 senedir piyasada olan muzik portali ile genelleme yapacak hale du$urur insani biraz. panik yapmaya gerek yok, gercek bir motörhead sever, ar$ivinde zaten tum albumlerini bulundurur. lastfm'de ace of spades'in co$masinin sebebi, "neymi$ bu grup lan?" diye goz atanlarin eseridir, en cok o $arki dinlendigi icin ilk acilan $arki da bu oluyor elbette.

nasil? eh oyle genellemeye, boyle aciklama.
  • "we're motorhead. we play rock n roll." - lemmy kilmister

(bkz: budur)
  • dave grohl'dan tom araya'ya, slash'ten james hetfield'a, chuck billy'den dee snider'a kadar değişik türlerden bir sürü adamın hayatına damgasını vurmuştur. dünyayı last.fm'den ibaret sananların hayatına vurmasa da olur.
  • ramones'un hi-ho let's go'dan ibaret olduğunu sanan zihniyetin aynısından muzdarip oluşumdur.

türüne gelince, metalden olabildiğince uzak olduklarını, punk ve rock'a çok daha yakın durduklarını söyleyen lemmy'nin kendisi.

“we had a lot more in common with the damned than black sabbath. i mean we have nothing in common at all with judas priest." - lemmy

http://www.earcandymag.com/motorhead.htm
  • benim motörhead manyağı abilerimin %90'ının last.fm diye bir şeyden haber yok. kayıtlara geçsin.
  • sevişmelik gruptur. ancak türkiye sınırları içerisinde seven, yaşıtım, kadınla henüz tanışmadığım gibi, varolduğu düşüncesi bile benim için ütopyadır. bugüne kadar karşılaştığım tek motörhead hayranı kadın da hocamdı ulan. allah'ı var güzel de kadındı; ama evli barklı... onun kocasını kıskandığım kadar hiç kimseyi kıskanmadım ben. ahh ahh.

bu bir partner arama entry'si değildir. going to brazil eşliğinde sevişebiliyorsanız eğer ülkenin bir yerlerinde... ne mutlu size.

--

going to brazil dedik; ama asıl pink floyd bey amcalarımızın echoes'u eşliğinde sevişirim ben, 25 dakika, süperim ben.
  • özür dilerim beyler, yine çok üzüleceksiniz ama; inkar etmeyin boşuna, motörhead hard'n heavy grubuymuş. az önce last fm'den baktım ;(
hesabın var mı? giriş yap