sorunsallar (5)
36955 entry daha
 • "doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar" cümlesindeki belirtili nesne.
 • (bkz: sarayin adami)

  ikinci turda bir kez olsun cikip tayyipe oy vermeyin bile diyememistir.
 • azalarak bitme deyimine örnek verilebilecek yegane şahsiyet.
 • chp bu adama saldırmasaydı bu adam ilk tur yüzde 5 oy alıp 2. tur en azından yüzde 2 oy getiremezmiydi ? bal gibi getirirdi. ama chp 1. tur kazanmassak bomba patlar, etraf karışır yalanıyla ince'ye var güçleriyle saldırdılar.

  peki neden yaptılar bunu ? bunlar salak mı ? belki biraz ama gerçek nedeni chp'nin kukla olmasıdır.
 • bundan sonra chp genel başkanı değil olsa olsa akepe kurmayı olur. beraber partiyi kurdukları ve daha sonradan partiyi bırakıp akepe geçen mehmet ali çelebiye haber göndersin elbet parti içinde bu muharreme layık bir görev bulunur.
 • sonuçlanmış seçimden sonra bile, seçim öncesinde ak partiye giydirmedi rte ye koymadı diyen efil efil orospu çocukları var. ulan sonuçlar önünde ... akparti tabanını akpartiye hakaret ederek mi eritecekti. koca seçim kaybedildi hala adamın ismini karakamaya çalışanlar var. bu ülkede artık hiç bir yoruma güvenilmez. birileri birilerinin üstüne köpeklerini salar sadece yorum yapılmaz. muharrem ince gerçekten kazanmaya oynamış. arkasında olmayan suikast yapan sistematik karalayan sözde kendi tabaniÿmiş. bugun vak bugun kilicdaroglu dururken hala gelip bu adama hakaret edenler var. tahminimce hala chp ye doner korkusu var bazi zavallilarin. yoksa baska aciklamasi olamaz. ne doymaz gozunuz var yahu. akp zumresinin gozumde zirveden dusmesini hic beklemezdim. zirvede bu takim var simdi.

  artik kesinlikle chp li degilim. hadi orospu cocuklari bir el atin gidin bir yerlere aktroll yazin. belki hala isleyen bir karalama metodudur.

  yasananlarin, onceden soyleyip inanilmayan herseyi dogruladigi siyasetci.

  harbiden her dedigi simdi gercekci duruyor.
 • siyasi olarak ülkeye zarar veren, gündemi değiştiren garip bir insan. umarım siyaset tarihinden silinmiştir.
 • vatanını milletini sevdiğine inandığım adam dedikleri doğru çıktı kralsın
 • siyasi mefta... suursuzluk aniti.
 • seçimi kazanmanın tek yolu yeni seçmen olan z kuşağı gençlerdi. siyasiler de zaten seçim boyu bu kuşağa yaranmaya çalıştı.

  gerçekten aklı beyni yerinde olan arkadaşlarıma soruyorum muharrem ince kendi kurduğu partide bile gençleri nasıl konsolide ettiğinizi görmediniz mi?

  chp genel başkanı olsa gençleri çoktan örgütlemişti ve oraya saksı da koysak hakikaten sol seçimi kazanacaktı. yapmadınız.

  inatla bu başlığa gelip karalayanların kör gözleri için bi bağış kampanyası düzenlemek farz oldu.
6 entry daha
hesabın var mı? giriş yap