• üst edit:muharrem sarıkaya habertürk ankara temsilciliği görevinden istifa etti

(bkz: muharrem sarıkaya'nın istifa etmesi)

edit: bu kibir abidesi gazeteci (bkz: habertürk)'ten kovulana kadar bu başlığa destek verelim. yapanın yanına kar kalmasın, adaletin olmadığı bu diyarlarda sosyal medyanın gücü hep var olsun! haydi sözlük...

link

videonun uzun youtube linki

gazeteci (!) (bkz: muharrem sarıkaya)'nın ses teknikerine tokat attığı anlar kameralara yansıdı.

eski aile ve sosyal politikalar bakanı akp'li gaziantep büyükşehir belediye başkanı (bkz: fatma şahin)'in hiç istifini bozmaması da ayrı bir rezalet. nerden baksan şiddet, nerden baksan ahmakça...

muharrem sarıkaya'nın şiddet karşısında hiçbir tepki vermeyen fatma şahin'den de (!) özür dilediği özür tweeti

öte yandan konuyla ilgili cumhuriyet'e konuşan iha muhabiri ahmet demir, yayın sırasında yaşananları anlattı:

"yaşlı ve hasta bir annem var. videonun yayılmasını istemedim."video

"ben kameramanlık görevi yapıyordum. muharrem bey, kendi kanallarıyla irtibat kurabilmesi için kendi telefonunu kullanmak istedi. kendi telefonumuzu vermek istedik ama kendisi ısrarla kabul etmedi. kendi telefonu çekmeyince yayın esnafında sürekli hareket yaptı. görevim olmasa da durumla ilgilenip telefonumu verdim ve sonrasında bana bu hamleyi yaptı. çok zoruma gitti bir şey yapamamak ve karşındaki insanın bir şey yapmaması."

"benden özür dilemeye çalıştı. müdürüm ısrarla kabul etmemi istedi ve ben de yaşına hürmeten kabul ettim ancak avukatımla görüştüm. rencide olduğum için hukuki süreci başlatacağım. salı günü dava açacağım."

(bkz: 19 aralık 2021 muharrem sarıkaya'nın özür dilemesi)
  • sinirden elim ayağım titriyor ulan sen kimsin adi herif orada 3 kuruş için çalışan adama tokat atma hakkını kendinde buluyorsun?

bu herifi yayına çıkarana, izleyene, izlettirene hakkını helal etmiyorum. tokat yiyen kardeşim allah aşkına bu herife dava aç!
    karşısındaki de gaziantep belediye başkanı sanırım, o tokattan sonra hala nasıl orada duruyor, hiç bir şey olamamış gibi devam edebiliyor akıl alır iş değil.

ilgili video

edit: sinirim geçmiyor allah aşkına bu başlığa herkes yazsın, tivit atın gündem oluşturun bu hadsiz herifin yanına kar kalmasın.

edit 2: olay sosyal medyaya düşünce özür dilemiş paşa hazretleri! o zaman seni yolda gördüğüm zaman tokatlıyayım sonra mazeretsiz özür dileyeyim oluyor mu öyle?
    ayrıca bu konuda hiçbir gazetecinin tepki göstermemesi de ayrı utanç verici bir durum. demek bu olay çok normal bir durum bu camiada!
  • onun tokadından çok karşısındaki kadın belediye başkanının tepkisizliği sinir bozucu olmuş

tepki versene hanımefendi!

edit : bu başlık bu adam ekranlara veda edene kadar gündemde kalmalı

bu bizim tanık olduğumuz hareketi, kim bilir daha neler var tanık olmadıklarımız

edit 2 : olay kamuoyuna yansıdığı için özür diliyorum demiş

özür dileme istifa et bayım!!
  • bu herife kanım ısınmayan bir şey vardı. sabah programında asistan olarak çıtıpıtı bi kız ile birlikte haber sunuyor. kızcağız bana nedense hep mobing altında imiş gibi geliyor. bu herifin kölesi ama bunun farkında değilmiş gibi. şimdi bu lanet görüntü sonrasında bu kızcağıza daha da üzülür oldum.
    ve bu sakin görünümlü mobing canavarı şerefsize de nefretim uç noktalara fırladı.
  • istifa etmezse adam değildir.
  • bu ne terbiyesizlik cidden aklım almıyor. habertürk bir an önce kendisiyle ilişkisini kesmelidir.
  • ülkedeki güçlü ile işçi arasındaki ilişki tam olarak böyle. vurduktan sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etmesi de, olayın daha önce defalarca yaşandığının göstergesi. akpli belediye başkanına da bir şey diyemiyorum. kendisi de bunun çok doğal bir durum olduğunu içselleştirmiş.

habertürk acil olarak bu terbiyesiz adamın görevine son vermeli. veremiyorsa eğer, bu yapılan rezil hareketi savunuyordur.

edit: tokatçı muharrem samimiyetsiz bir özür twiti atmış. twitinde fatma şahin'den de özür dilemesi bana ilginç geldi. kadın zaten pek rahatsız olmuşa benzemiyordu. hala kovulursam bari bir yerlere kapak atayım derdine düşmüş, çok yazık.
  • kibiriniz batsın.

bakın akp'li eski kadın bakan bir gazetecinin oğlu yaşındaki bir çalışana yaptığı iğrenç davranışa bile ses çıkaramıyor, bizi de bunlar yönetiyor.

çok yazık.

edit: vallahi dayanamıyorum, hem o kadının sessizliğine, hem o adamın … liğine, hem de tepki gösteremeyen teknisyenin iş kaygısıyla bir şey yapamamasına. çok üzgünüm çok.
  • son derece çirkin ve ağır bedel ödenmesi gereken olaydır...
  • fatma şahin’e de yazıllar olsun. tepki gösterip terk etmeliydi programı
hesabın var mı? giriş yap