• murat boz'un hayat pahaliligi ve elektrik zammi uzerine instagramda paylastigi gonderidir

kaynak

--- spoiler ---

hayat pahaliligi ustune elektrige ve dogal gaza gelen bu akil almaz yukseklikteki zamlar nefes aldirmaz oldu insanlara #zamlargerialinsin
    --- spoiler ---

meşazıni aldim murat bey, sen de evet diyor musun :)

tarih unutmaz: evet derken

edit: @yourlive cok guzel aciklamis #133516005
    edit2: #133519265 - imamogluna bagis yapmis , artik eskisi gibi dusunmuyormus, cahil özgüvenimizden kurtulabilirmisiz artik
  • bunlar daha bir şey değil, sonraki aylar içinde birçok ünlünün 'r' dönüşüne tanık olacağız. ama tarih bir kere yazınca unutmaz, evet demeden önce düşünmeniz gerekiyordu bunlari.
  • mesajini aldım murat boz. evet oyu veren eline sokayım.
  • sebep olana kufretsek en cok kendisine pay dusecek bir yuzsuzun paylasimi.

gemiyi terk eden fareler miydi?
  • (bkz: yetmez ama evet) söyle acuna maaşına zam yapsın o zaman olmadı jigolog olursun geçinirsin
  • etsin abi, edecek. dün o başkanlık için evet demiştir doğrudur, bugün de şikayet etsin. herkes etsin, herkes sesini çıkartsın. en fazla dinlemezsin arkadaşım, ama sesini çıkartana neden köstek oluyorsun? devrin adamı dersin, peki, devrin adamı olsun ama haksızlığa sesini çıkartmasın mı? çıkartsın abi. ne olmuş yani çıkarttıysa? dün destekleyenlerin hepsi bugün isyan etsin, ne olmuş? etmek istiyorlarsa, edecekler. kimse git murat boz'u sev demiyor ki ya. murat boz'un isyanını haklı bulunca sevmiş mi oluyorsun adamı? ben haklı buluyorum ve sevmiyorum. bitti.
  • başkanlık seçiminde yaptığı paylaşımda hata yapmasına rağmen haklı şikayettir. hatadan dönebiliyorsa, insanları daha fazla bölmemek gerektiğini düşünüyorum. bir de ünlü bir çok kişiye özel olarak bu tarz paylaşımda bulunması "ricasında" bulunulduğunu, aba altından sopa gösterilmiş olabileceğini göz ardı etmemeniz gerektiğini düşünüyorum.
  • “evet demeden önce düşünmesi gerekiyordu bunları” şeklinde saldırılan olay.

sanırsın tüm dünyada yaşanan enerji sıkıntısı ve pandemi kaynaklı fiyat artışlarının sebebi de kendisinin evet demesi.

hayır diyenler de kuru erdoğan nefreti yüzünden değil 10 sene sonra elektrik faturalarına zam gelmesin diye hayır demişti zaten.

kafalara gel.
  • insan hatasını göremez mi diyen falan var, arkadaş bunlar bile bile lades dediler sırf çıkarları için. çıkar ilişkisi bitince de böyle u dönüşleri geliyor işte kastettiğimiz yanar dönerlik. ülkenin yarısı hayır derken "lan bir düşünelim" bile demediler veya sessiz oy kullanmayı tercih etmediler.
  • salak misiniz yeter ya..

herkesin fikir degistirme hurriyeti vardir. adam akp'lidir simdi chp'li olabilir veya chp'li birisi akp'ye gecebilir. ben hayatimda chp'li birinin akp'ye gectigi icin akp'liler tarafindan elestirildigini duymadim. hicbir akp'li savci sayan'i eletirmedi, suleyman soylu'yu elestirmedi, numan kurtulmus'u elestirmedi, yigit bulut'u elestirmedi. daha bir suru ornek var sonradan akp'ye gecen.

tum bunlar olurken birisi sonradan muhalif tarafa gecti mi, hayvan gibi elestiriliyor. iyi de neden? adam akp'nin ulkeyi batirdigini gorup fikir degistirmis olamaz mi amk! bu adam neden elestiriliyor? sevineceginiz yerde adama hakaret ediyorsunuz.. beyninizi sikeyim sizin akilsiz gerzekler. birakin iste herkes dogru yola gelsin saman kafalilar... sizin gibi muhalifin ben ta amina koyim beyinsiz ahmaklar surusu!...
hesabın var mı? giriş yap