• paran varsa alisveris,sagligin varsa istedigin seyi yemek,vaktin varsa gezmek
  • canimiz sikildiginda yaz ayi ise eger gece kac olursa olsun esofmanla yuruyuse cikmayi teklif eden es dost arkadas
  • yeni oje
  • uyku.
  • yastıkta ki yumuşatıcı kokusu.
  • geçen gittiğim kafede sade kahvemin yanına söylediğim sodanın markası (bkz: inişdibi) ydi. vay be dedim, inişdibi soda . içtim keyifle, keyfim de ciddi ciddi yerine geldi.`::) `
  • piknik alanında çöp toplamak

bildiğin bundan keyif alıyorum, saatlerce etraftaki çöpü toplayıp yanan ateşte imha edebilirim. pikniğe gittiğimde sıkılmadan saatler geçirebileceğim harika bir aktivitedir.

bundan keyif alan başkalarının da olduğunu keşfettikten sonra (nedenini bilmiyorum, etrafın temizlenmesi olabilir ya da tamamen başka bir şey) bu insanlarla hafta sonları farklı piknik alanlarında bu işi icra etmeye karar verdik. hem eğleniriz hem etraf temizlenir.

edit: aa ilk defa bu kadar çok mesaj aldım. demek ki çok fazlaymışız. belki bununla ilgili bir kampanya oluşturabiliriz ve herkes bulunduğu şehirde bir araya gelebilir. çok fazla öneri aldım, devamını bekliyorum.

edit2: "elalemin çöpünden sanane amele misin sen?" diyen de oluyor. çöp başkasının ama doğa hepimizin. hem ben keyif alıyorum asıl elalemin keyfinden sanane? en azından zararım yok.
  • babaannemle dedikodu.

ağzımız burnumuz kayacak yakında.
  • french pressin tepesine basıp aşağı itmek.
  • tek başına yolculuğa çıkmak
hesabın var mı? giriş yap