11124 entry daha
  • insanlar bende huzur buluyor, öyle sakin ve dingin bir yapım var. kendi düşüncem değil arkadaşların düşüncesi bu.

şimdi tüm bunlardan sonra heyecan arayanlar zaten beni tercih etmiyor. üstünden tır geçmiş manevi olarak bitmiş kişiler ise beni liman veya kurtuluş yolu olarak görüyor, bu da beni tiksindiriyor.
  • yakin zamanda iliskisi bitmis biri olarak sunu soyleyebilirim ki her seyini kendisi halletmek zorunda kalan kadinlar eger ki erkekler onlara destek olmayacaksa, yanlarinda olmayacaksa hic olmasin daha iyi diye dusunuyorlar

kadinlar ne istiyor ki en fazla ?
    sabah gunaydin, aksam iyi geceler mesaji
    gun icinde hal hatir sorma, gununun nasil gectigini merak etme
    hastayken ona bakim saglama
    5 dk'ligina bile olsa gormeye gelme vs

evet kadinlar romantizmi severler, ancak caba gosterilmesi daha da onemlidir. illa cicek bocek al, hediyelere boğ demiyor ki kadinlar

“gorunce aklima sen geldin, seversin diye aldim “gibi insanin dusunuldugunu hissettiren eylemler nasil bu kadar zor olabilir ya ?

yani bu kadar minimum istekleri/beklentileri bile karsilayamayacaksa bir erkek, neden kadin hayatina onu alsin ki ? neden standartlarini dusursun ?

diger kadinlari bilemem ama su saatten sonra yalnizligimi bozmaya degecek insan dışında hic kimseyle muhatap olmayi dusunmuyorum
  • evliyim çünkü ama; evliler de sevebilir diyorlar aslı var mı
  • çevre yok, işyeri belli, aile tıntın, arkadaş nanay.. hayırlı bi kısmet diye konuya girdiğim brolar eskort numarası veriyor :d, e yok haliyle :o
  • çünkü çoğu erkek dengim değil. maalesef öyle…
    ya alım güçlerimiz, kazançlarımız denk değil.
    ya yaşlarımız.
    ya da tiplerimiz.
    sözlük teyzesi olarak hayatımdan alkol, seks ne kadar nifak varsa çıkardım. sevgili de yok haliyle. mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap