• yemeksepeti.com genel müdürü.
 • muzik kulturunu taktir ettigim super yonetici , u2 ve futbol fanatigi* arkadasim
 • lafini asla esirgemeyen insan. yargilarina guvenilmesi farzdir.
 • bana mail atarak benim gibi bir kullanıcıya sahip olduğu için çok mutlu olduğunu söylemiş genel müdür.
  kendisi ve çalışma arkadaşları için çok önemliymişim.

  " 'geçtiğimiz günlerde 1.000.000. siparişini alan yemeksepeti.com, microsoft ve doruknet tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen altın örümcek web yarışması'nda e-ticaret ve servisler kategorilerinde birinci olurken organizasyonun en büyük ödülü olan türkiye'nin en iyi web sitesi ödülünün de sahibi oldu.'

  bu ödülün alınmasında ve başarıda en büyük pay; 5 senedir bize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, karşılaşılan problemlerde her zaman iyi niyetini ortaya koyan ve sürekli önerilerde bulunarak bizi yeni projelere yönlendiren kullanıcılarımıza yani size aittir.

  bu projelerin en yenisi olan ‘gece operasyonu’ ile, her an acıkmaya hakkınız olduğunun bilincinde olarak gece 03:00’e kadar açık olan birçok restoran ile servis vermeye başladık. her geçen gün de yeni restoranlar eklemekteyiz.

  bundan sonra da tıpkı 5 senedir yaptığımız gibi size en fazla yarar sağlayacak hizmeti en uygun koşullarda getirebilmek için çalışacağız. ne mutlu bize ki sizin gibi kullanıcılara sahibiz.

  bizim için çok önemlisiniz.

  nevzat aydın
  genel müdür "
 • gun itibariyle koc universitesi'ne gelmis, konusmus, anlatmis, bogazici bilgisayar mezunu super sahsiyet.
 • bir zamanlar patronluğumu üstlenmiş gözleri ve gülüşüyle insanin içini isitan biri.doğuştan olup olmadığını bilmiyorum ama her hareketinde ideal patron olmanın özelliklerini yansıtabilen bir cana yakınlığa ve insanı kendisiyle yüzgöz etmeyecek mesafede tutan bir kendini bilirliliğe sahiptir.
 • en iyi trabzonspor yazarıdır. ancak çok seyrek yazar. buna rağmen kendisi periyodik olarak ntvmsnbc nin kontrol edilmesinin nedenidir.
 • jose mourinho'ya yazdigi mektup icin: http://www.ntvspor.net/pages/15250.asp
 • bu kadar iş güç arasında nasıl oluyorda trabzonspor'a ve futbola bu kadar vakit ayırabiliyor diye düşündüren yavuz saltık ile beraber lig radyoda öteki trabzonspor isimli programı yapan yemeksepeti comortağı,yazar,tfküyesi,taraftar.
 • yemeksepeti.com genel müdürü.
  tanıyalı çok uzun zaman oldu kendisini. daha önceden bir entry yazmıştım fakat sonradan yetersiz ve sallama yazıldığını düşünerek sildim.
  kendisi benim çalıştığım şirketin* kurucusu ve genel müdürüdür. kısacası patronumdur.
  hayatımda önemli yere sahip insanlardandır. ilk tanıştığımızda daha henüz tıfıl bir delikanlıydım. şimdiki halime gelmemde emeği çoktur. iş hayatını temel alırsak eğer, eline doğdum denilebilir. şimdiye kadar bana güvenerek ve beni destekleyerek elime geçen şansı iyi bir şekilde değerlendirmemi sağlamıştır.
  neyse, kendimi anlatıyorum resmen :) geçiyorum buraları...
  iş konusunda çok titizdir. her şeyin zamanında ve düzgün bir şekilde tamamlanmasını bekler. bu açıdan internet sektöründe olması ve sık sık yazılımcılarla çalışmak durumunda kalması büyük bir şanssızlıktır :) takdir edersiniz ki it projeleri her zaman beklenen zamandan geç biter ve illa ki bazı sorunları olur.
  analiz etmeyi çok sever. şirket raporlarını sürekli inceler ve değerlendirir.
  yemek yemeyi ve futbolu sever. trabzonspor taraftarıdır. zannedersem renklerinden dolayı ama barcelona'yı da ateşli bir şekilde destekler.
  sıkı bir u2 hayranıdır. sadece u2 konseri izlemek için yurtdışına çıkmışlığı vardır. hatta bunlardan birine de beni de götürerek yurtdışı görmemi sağlamıştır. sözlük aracılığıyla teşekkür ediyorum kendisine :)
  çizgi roman sever. zagor fanıdır. şirkette odasının duvarlarında zagor sayfalarının poster boyutuna getirilmiş halleri bulunmaktadır.
  genel olarak duygusal bir insandır. duygu derken her türlü duyguyu kastediyorum :) mesela çok çabuk sinirlenir.

  son günlerde yemeksepeti.com'un yeni arayüzü ile ilgili yorumlar dolayısıyla canı sıkkındır fakat bu da gelip geçecektir. bir şekilde memnuniyetsiz kullanıcıları memnun edecek bir şeylerle geleceğinden eminim. sevgili patronum, her zaman hatırlattığınız gibi: "was mich nicht umbringt, macht mich stärker".
hesabın var mı? giriş yap