• transfer olduğu takıma bir teklifim var. barcelona'yı arayıp 222 yerine 221 milyon euro verebileceklerini, yoksa transferden vazgeçeceklerini iletsinler. bir bahane uydurabilirler o mühim değil. barcelona'nın bu kadarcık fark için transferi yatıracak hali yok, mecburen kabul edecek.

kazandıkları 1 milyon'un yarısını bana versinler, ben onunla bir ömür yaşarım. 500 bin de ceplerinde kalsın. bu kadar basit.

paris saint germain yetkilileri bu mesajımı okursa özelden ulaşsınlar, iban numaramı atayım.
  • ıstediği kadar para kazansın fakirliğini ve asil olmayan genetiğini ölene kadar isminde yaşatacak futbolcudur ki eğer ismini değiştirmezse.

portekiz alfabesinde "y" harfi bulunmaz. o yüzden kelimelerde olduğu gibi isimlerde y harfi bulunmaz.
    brezilya'nın gettolarında ya da favelalarında yaşayanlar çocuklarında portekiz alfabesinde olmayan harfleri içeren kelimeleri isim olarak koyarlar ki asla aslını ve geldiği yeri unutmasın. eğer ki yarın neymar ismini neimar olarak değiştirirse bilin ki aslından utanıyor demektir.

siz istediğiniz kadar şımarık deyin, apaçi deyin o "y" harfi orada durduğu sürece neymar adamın dibidir.
    adam en azında aslını reddetmiyor. apaçilik dediğiniz şey zaten o "y" harfi.
  • olm bu adamın ismi mismi yok mu sadece neymar mı diye kayıtlı nüfusta.
  • hayatında ilk kez haklı halde yere düşmemiştir. başka şekilde durdurulamadığı için senelerdir kasti bir şekilde tekmelenmektedir. zaman zaman bunu lehine kullanıp abarttığı durumlar olmuştur ama şu adamı doğru düzgün izleyip ilk kez kendini haklı şekilde yerde buldu demek en hafif tabirle dangalaklıktır. bir futbolcudan nefret edecek ne yaşadınız bilmiyorum ama garip duygu durumları bunlar.
  • takım arkadaşlarına "aileme bakmak zorunda olduğum için psg'ye gidiyorum" dediği iddia edilen çilekeş futbolcu. duyan da, anadoluda işsizlik ve fakirlikten çaresiz kalıp istanbul'da inşaatta çalışmaya giden emekçi bir kardeşimiz sanır bunu. lan sen ayrı menajerliğini yapan baban ayrı milyon avroları götürüyorsunuz, ispanyada mali konularda sıkışınca da, daha çok paranın olduğu yere gidiyorsunuz, sonra bir de ajitasyon. yürü git lan apaçi kılıklı paragöz seni.

http://www.haberturk.com/…g-ye-transfer-olmak-uzere
  • https://twitter.com/…ets2/status/909522446604259328

https://twitter.com/…ets2/status/909523335100461056

messi ile oynadığı dönemde messi 27 penaltı kullanmış, kendisi 17. takımın penaltıcısı messi olmasına rağmen, oldukça fazla sayıda penaltı bırakmış neymar'a.

sen messi'nin gölgesi, şusu, busu diye ayrıl takımdan, gittiğin takımda adam yerine konma. messi'nin 2-3 sefer, hattrick yapabileceği maçlarda penaltıyı neymar'a bıraktığını hatırlıyorum. hatta 2014-2015 sezonunda ligde gol krallığı kızıştığında bile, messi penaltı bırakıyordu bu arkadaşa. messi topu verir, sarılır; kaçırdığında da takma kafana dercesine teselli ederdi. geçtiğimiz sezon 1 ay top oynadı neymar. aylarca gol atamadığı oldu. messi, moral bulsun diye penaltıları bırakıyordu neymar'a.

messi, geçilemeyecek kadar iyi topçudur. ama aynı zamanda, geçmek isteyeceğin değil, beraber yükselmek isteyeceğin türde bir topçu ve insandır. neymar çalımdan başka bir bok bilmezdi geldiğinde. şimdi messi gibi her şeyi yapabilecek bir oyuncu. bunu da messi'ye borçlu olduğunun farkında.

sezonun başındayız 2 kez cavani ile penaltı için laf dalaşına girdi ve ikisini de alamadı. penaltı neyse de, lyon maçında frikiği bile zor aldı cavani'den. alves araya girdi.*

duran toplar için bir sıra, liste falan yapmıyor mu acaba emery. yoksa bile, neymar oraya yeni gitmiş biri olarak alttan almalı bir süre. ama neymar bu; büyümeye niyeti yok gibi.

edit: cavani de biraz daha hoşgörülü olabilir bu arada. onun da hatası var. neymar istemesine istiyor da, cavani'nin buyur karşim kullan dediğini görmedim daha. her duran topa atlıyor.

messi'nin ne kadar güzel bir adam olduğu daha net anlaşılıyor böyle.
  • bizim ülkemizde yıllardır brezilya' ya karşı bir sempati vardır ya, işte o yılların sempatisini tek başına harcayan eleman.

şu seviyede onlarca futbolcu seyrettim bu kadar şoparını görmedim.
  • bileği bir futbol katili tarafından kırılmış süper star.
    bu kadar bariz durumlarlarda olayın mahkemeye taşınması gerektiğine inanıyorum. 200m €’luk adamın futbol hayatını bitir ama 1-2 maç cezayla kurtar... yok öyle!
  • 2000'lerin çocuklarına yıldız diye itelenen şopar.
hesabın var mı? giriş yap