• belki biz nihat doğan sevenler için ütopik bir durumdu ancak büyük yapımcı acun ılıcalı başgan hayalimizi gerçekleştiriyor. survivor'ın yeni sezonunda biricik nihat, biricik doğan adalara düşecek. yeri gelecek balık tutacak, yeri gelecek koyun bulamayacak "benim iguanam avrupa'nın iguanasından farklı bakıyor" diyecek. heyecanlandım.
  bu da link

  not: yalnız kadro efsane. ağlak surat derya büyükuncu da var. iki mazlum karşılıklı ağlaşırlar artık.*
 • ıssız adaya doğruluk ve düzen getirmek içindir. düşünsene, sıfırdan şekillendirilebilecek bir ada var adamın elinde... ağaçlar dile gelir, secdeye gider şerefsizim.
 • bu olay hakkında bir arkadaşımın yorumu: "bu pascal, nihat'ı döver."

  arkadaşımın dediği olursa programın reytingi arşa ulaşır.
 • havada uçuşacak vecize ve özlü sözleri düşündükçe sevinçten çığlıklar atıp, tüylerimi diken diken eden süper olay.
 • nihat doğan için ıssız ada yoktur. çünkü ıssız adadaki herkes reeldir. **
 • televizyonum olmadığına ilk kez üzülmeme yol açan durum. insanlık namına bölümlerin internete sızdırılmasını istiyorum.
 • tv tarihine geçecek sayısız ana tanık olmamızı sağlayacak hayırlı olay. nihat doğan'ın daha ilk programda sürekli renk değiştirdiği için adadaki bukalemunları şerefsizlikle suçlayıp dövmeye kalkışacağını tahmin ediyorum:

  - nihat doğan'ın karşısında renk değiştirilmez. nihat doğan sinemasında ya siyah olursun ya beyaz. açık ol, net ol. az önce kırmızıydın ne oldu? nihat kırmızıyım ben diye dalın üzerinden dil uzatıyordun ne oldu? yeşil mi oldun şimdi şerefsiz?!!! seni var ya... ya var ya... yemin ediyorum seni sinek gibi ezerim (kendini kaybedip bukalemun'u odunla dürtmeye çalışır, mankenler araya girer, bukalemun "ne oluyor lan?" bakışıyla bir süre nihat'a bakıp bir üst dala geçer.)

  böylelikle survivor fragmanındaki denize koşan iguana'nın olayını da çözdüm. hayvanların sezgileri güçlü olur, daha yıllar önceden hissetmiş demek ki hayvan:

  - feridun abi nereye?

  - kaçın lan kaçın nihat doğan geliyor...
 • ıssız bir adaya düşsen yanına almayacağın tek şey nedir sorusunun cevabını bulmaca oyunudur.
 • listede zeynep tunuslu'yu farketmemle kafamdaki soru baloncuklarının belirmesi bir oldu. hadi nihat doğan, hadi derya büyükuncu, hadi ebru destan... da.. zeynep tunuslu'nun ne işi var la orada??
hesabın var mı? giriş yap