• nihat hatipoğlu: “bilim adamlarının sözü, bizim için dini bir emir gibidir.

geçmişte dinlemediğimiz için bunlar başımıza geldiyse buna kader demeyeceğiz.”

bu adamın tüm dini konular dahil katıldığım tek düşüncesidir. rte'yi bile terse düşürüyorsa artık, ciddi anlamda 14 mayıs sonrası hazırlıklara şimdiden başlanmış.

kaynak

inanamayanlar için kanıtlı video şeysi
  • aha?

olum galiba bu kez gidiyorlar!
  • işte bu haber kıyametin alameti olabilir.
  • senelerce millete iktidar için 3 halifenin öldürüldüğü(4. de öldürüldü diyen de var) dönemi, asrı saadet diye anlatan, halife parçalayan müslümanları, bir lokma bir hırka diye yutturan sen değil miydin mübarek?
    adamı dinlesen teletubbiler sanacaksın, bir bakıyorsun millet iktidar için birbirini doğruyor.
  • şu adamları çoğaltın , din ve bilimi ayırt edebilmiş bir tanesi ilk defa . depreme söyledim gelmeyecek diyenleri de yok edin .
  • açık açık rte'ye meydan okumuş. bakalım neler gelecek başına.

sürekli eleştirilen bu kişi bile böyle diyorsa akp için çanlar son ses çalıyor diyebiliriz. ancak bu dincileri dahi böyle bir kıvama getiren şey yaşamış olduğumuz bu çok ama çok ağır felaketin sorumluluğundan herhangi bir pay almama düşüncesi. ben halen samimi olduklarına inanmıyorum. samimi olsalar ülke şimdiye kadar her anlamda yıkıma uğrarken bir kez olsun seslerini çıkarırlardı.

kısacası, bu kişi bile kader falan değil bu başımıza gelenler diyorsa aslında ülkenin nasıl bir çukura dönüştüğü net şekilde ortaya çıkmıştır.
  • lan yoksa bidakika lan meler oluyor birilerinde eksen kayıyor galiba
  • nihat hatipoğlu ile son programa doğru... isimli bir yayın.
  • neler oluyor?
hesabın var mı? giriş yap