• video'lardan birini yüklemeye çalışırken, internet explorer'ımı çökerten site. bir defa çöktü mü de, artık siteye girer girmez hata verip kapanıyor. pc'mi kapadım-açtım, yine aynı. hayret bişii.

  edit: sonradan düzeldi ve lakin nasıl düzeldiğini, n'aparsam düzeldiğini anlamış değilim. sanırım, rufailer karışıyor.
 • cüneyt özdemir ve soner yalçın yapımı site.kendine özgü haberleri var. http://www.odatv.com/
 • yeni nesil muhalefet olacağını iddia etmiş,bununla ilgili manifesto yayınlamış olan soner yalçın destekli site.
  (bkz: http://www.odatv.com/)
 • ergenekon hakkında dikkat çekici analizler yapan, yandaş medyanın ipliğini pazara çıkaran haber sitesi
 • copy paste değil alın teri sloganını kullanıyorlar*
 • yayınladıkları manifestoda ilkelerini anlatan özel haber sitesi. cemaatin ve baskının böylesine nüfuz ettiği bir medya ortamında bence işleri çok zor.

  http://www.odatv.com/index.php?id=12612
 • internet üzerinden pek çok haber sitesini takip ederim. ancak odatv.com kadar bağımsız ve cesurunu görmedim. pek çok atlatma haberiyle öne geçmiş olan bu internet haber sitesi, pek çok haberiyle de yandaş medya tayfasına feci derecede ayar vermektedir. hele şu dönem fehmi koru ile acayip bir kapışmaları vardır. medyatava'ya da son olarak ayarı çakmışlardır. en önemli özellikleri, sözlerini esirgememeleridir.

  teknik olarak sitenin eksikleri bulunsa da zamanla tamamlanacağına inanıyorum. anasayfadaki videolar oldukça ağır. ve anasayfadaki sekmeli üçlük haberleri yeni sekmelerde açılmıyor doğrudan. bunların dışında da pek bir eksisi yok. sağlam bir haber sitesi.

  edit: gece gece beni kendimle ve entry'mle çeliştirmiştir. (bkz: #15618601)
  edit2: kafasına ve kalbine silah dayayan geçinemediği için eylem yapan emekli polis için, "çok zengin bu adam, burberry kaşkolu var, 300 lira bu kaşkol, yabancılar görse ne derler" tadında bir haber yapmışlardır. sonuna da "ya fasondu ya da çakmaydı bu kaşkol büyük ihtimalle" diye yazmışlar. bu sefer olmamış.
  http://www.odatv.com/index.php?id=15075
 • iki oda bi salon tv.
  blog tadında haberler içeren, bilgi çağında bilgi kirliliği imalathanesi.

  (bkz: imalattan halka)
 • gündemdeki haberlerin perde arkasında yaşananları açıklayan, satır aralarında kalanları gösteren, unuttuklarımızı bize hatırlatan haber sitesi. tabuları yıkmaya çalışıyorlar, bundan dolayı da sürekli acımasız eleştiri alıyorlar. teknik birkaç sorunu var. onlar da zamanla hallolursa çok daha büyüyüp, bazılarının canını sıkacaklar gibi görünüyor. "copy paste yok, sadece özel haber" sloganı gönlümüzü çaldı. takipteyiz efendim.
 • eşi benzeri olmayan haber sitesi. yakaladıkları çoğu detay, birilerini baya bir rahatsız etmektedir.
hesabın var mı? giriş yap