şükela:  tümü | son 24 saat
 • ankara'da güzellik bırakmama zihniyetiyle savunulan projedir.

  bu zihniyet kabe çevresini iğrenç apartmanlarla dolduran zihniyettir.
  bu zihniyet sanata tüküren zihniyettir.
  bu zihniyet estetik ve güzellik karşıtıdır.
  güzellik görünce yıkmak ister.

  odtü ankara'nın en yeşil ve en estetik alanlarından biridir. i. melih gökçek "türkiye'deki en güzel kampüs bizim şehrimizde" diye reklamını yapacağına
  içinden otoban geçirmeye çalışmaktadır. (kaldı ki odtü alttan tünel önermekte buna bile sıcak bakmamaktadırlar.)

  mimarlık, estetik ve zerafet bu topraklarda (mimar sinan dönemi hariç) hiç bir zaman kabul görmemiştir zaten.

  estetikten tek anladıkları alt geçitlere fayans döşemek olan çapsızların bu projesi gerçekleşirse eğer, ankara adına en büyük kepazelik anıtı dikilmiş olacaktır.
 • çok anlamlı bir projedir. odtü halkın malıdır, bu nedenle gerekirse ağaçlarını kesip içinden yol geçirmek, birilerine rant sağlamak için arazisine apartmanlar dikmek, ormanında insanlarımızın mangal yakıp dev fıskiyelere bakıp serinlemelerini sağlamak belediyenin bir numaralı görevi olmalıdır. güzellik göreceli bir kavramdır. halkımızın genelinin güzellik anlayışı, güzeli güzel bırakıp değerini korumasını sağlamak değil, güzel görülen her şeyi talan etmek, yiyip bitirmek şeklinde olduğu için gerçekleşmesi oldukça olasıdır, ve gerçekleştiği takdirde halkımızın çoğunluğunu memnun edecektir.
 • bu projeye karşı bir imza kampanyası başlatılmış. destek olmak isteyenler için imza metni ve kampanya linkleri şu şekilde:

  imza metni: http://odtu-yol-olmasin.tumblr.com/
  imza kampanyası: http://imza.la/odtu-yol-olmasin
 • yandaş medyanın arada sırada ısıtıp halkı alıştırmaya çalıştığı rant konusudur.

  aso da yol geçmesini desteklemişmiş. aso'nun yolla ne işi olabilir?
  körler sağırlar birbirini ağırlar metoduyla "bak i.melih istiyor, bak tekstilci istiyor" diye ortalık velveleye veriliyor.
  odtü'nün ortasından yol geçirip ankara'nın bir güzelliğinin içine edeceklerine ya alttan yol geçirmeliler ya da herhangi
  aklı selim bir odtü'lü nereden geçirmeleri gerektiğini kendilerine bildirebilir.
 • elli (bkz: elli) (bkz: 50) senedir orada duran okulun etrafına planlı düzenli şehir kurmayı beceremeyecek kadar kabiliyetsiz idarecilerin projesi. aynı kabiliyetsizlik timsali; yarın bilkent'i, öbür gün hacettepe'yi de ortadan yarmak isteyecektir.
 • melih gökçek odtü'yü rant alanına çevirmek istemekte kararlı ama odtülüler ondan daha kararlı: http://haber.sol.org.tr/…lama-bekliyor-haberi-45569
 • sasirtmayan durum. basbakan'a yuh ceken ogrencilere dubleyol sokulmus gordugum kadariyla. bu kadariyla kurtulduklarina sukretsinler ehoeh tayyip bu, adamin amina kor ustune de lafi cevirip hakli cikar valla
 • animasyonunun 39. saniyesinde bir arabanın otobüse çarparak yok olduğu projedir. araba da benimkine benziyor lan. aynı benim gibi fütursuzca girmiş yola. hassiktir!
 • animasyonu ankaranın durumunu gözler önüne seren projedir. girişte o kadar alt ve üst yol vardı ki şaşı bak şaşır oldum. arkadaki müzik delirtir zaten adamı, beyni uyuşturup uzuvları hissizleştiriyor.
hesabın var mı? giriş yap