• bu burcun kadini toplumda çok begenilen zarif insanlardandir. ayni zamanda akilli bir kadin oldugundan kimseye kolayca güvenmez. gerçekçi olan bu kadin erkeklerden daha temkinli ve kuskucudur.

  oglak kadini havailikten,saygisizliktan ve cahillikten hiç hoslanmaz. seçtigi insanlar kültürlü ve zeki olacaktir. oglak burcu kadinindan ideal is kadinlari çikar. seçtigi iste basariya hemen kavusur, çünkü enerjik, hirsli ve dikkatlidir.

  oglak burcu kadini evlilige de bir is gözüyle bakar. bu yüzden evliliginde planli bir hayati olur. her seyi kolaylikla idare edip planli bir yasam için mantikli önlemler alir. bu kadin parali bir es yerine kibar, nazik ve entelektüel birini arar. oglak kadini esini destekler, onun yükselmesi için tüm gücünü kullanir.

  onda esrarli bir hava vardir. bu da erkeklere çekici gözükmesini saglar. mantigiyla hareket eden bu kadin için dostluk çok önemlidir. gezmeyi ve eglenceyi çok seven oglak kadini gürültülü yerler yerine kibar ve ilginç yerleri tercih eder. hayata büyük ilgi duyar, meraklidir. espri konusunda da pek anlayisli degildir.

  oglak kadini hayalci olmadigi için mantigina güvenir. daima sade ve zevkli seyleri seçer. kendisine yakisani giyer. oglak kadininin vücudu oldukça güzeldir ve sagliklidir. uyusmasa da esinin yakinlari, dostlari ile arkadaslik etmeye çalisir.

  bu kadin üstün bir es arayisindadir. arzu ettigine kavusursa çok iyi bir es ve ev kadini olur. kendisini sevdirir, ama baski altinda tuttugu hisleri yüzünden sevmesi zordur, buna ragmen birisine baglanirsa o kisiden kolay kolay kopmaz. bu kadin çok çok önemli nedenler olmazsa esinden bosanmaz
 • oglak burcu kadini, cocuklarini misafirlerin yaninda ka$ini gozunu oynatarak tehdit eder, ve benzetmek icin eve gitmeyi bekler.
 • aralık ayı sonu, ocak ayı ortası doğan; son derece dürüst olan, inanışı yanlış bile olsa ifade etmekten çekinmeyen; sert, ne istediğini bilen, gerektiğinde çatır çatır kavga edip, dünyayı rakibine dar eden; kin tutmayan, çok fazla konuşan; azmi ve sebatıyla kendine hayran bırakan kadın...
 • her burc kitabindaki cocuklarini terbiye etmesi bahsine ceberrutluk otesi yontemleriyle konu oznesi olan sahsiyet.
  birisinde aynen sey diyodu, du bakiim: oglak kadini cocuk terbiyesi kitabini once cocuklarinin kafalarinda paralamak icin kullanir, hala okunabilir halde ise gene okuyabilir, ama onun kendine has metotlari vardir. (bkz: oha) (bkz: cus)
 • bu kadınların kukularının ebatları standart ve iso damgalıdır.
 • yaşlandıkça çılgınlaşırlar
 • 22 aralık - 20 ocak tarihleri arasında doğan kadınlardır bunlar.
 • genç yaşta kimlik bunalımına girmiş keçi yavrusu.
 • bunları ilk gençlik yıllarında "ağır, hanımefendi" diye nitelendirirlerken yaşları ilerledikçe özgür olduklarını keşfetmeleriyle neşeli hatta çocuksu bulabilirler* *.bir şeye karar verene dek kıvranırlar düşünmekten dolayı, biraz rahat olmayı bilseler herkesce daha iyi anlaşılacakları olağandır. ama sürekli düşünürler, düşünürler, düşünürler, zıpzıptırlar biraz da*, inatçı tiplerle asla işleri olmamalıdır, inat ederler.karşılıklı anlayışa dayanan ilişkilerde güvende hissederler kendilerini, güvensizlik takıntısı olabilir bu tiplerin.*
hesabın var mı? giriş yap