• ne zaman ismini duysam aklıma henrik ibsen'in bir halk düşmanıoyununu aklıma getiren adamdır.
 • devletimizin kanserle savaş kapsamında tutukladığı bilimadamlarından biri. allah zeval vermesin.
 • ileri tv'de doğan ergün'ün moderatörlüğünü yaptığı z raporu programına katılmış olan halk sağlığı ve epidemiyoloji uzmanı.

  kabaca "pandemi ve kapitalist sistem" hakkında fikirlerini belirtmiş, pandeminin gelişimiyle sömürü düzenin arasındaki ilişkiyi faş etmiştir.

  yayını izlemek isteyenler için youtube linki burada.
 • okuldan haksız bir şekilde uzaklaştırma alıp yanına gittiğimde bir öğrencime dokunma çağrısı için destek vermesini istemiştim. yanına girerken arkadaşım demişti " şeker uzatırsa kalkın demek kalkacağız". destek için bir süre konuştum. "ne yapabiliriz ki bakacağız" diye geçiştirdi beni onur hoca. sonra şeker uzattı. kalktık gittik. dün bizi okuldan atanlar ertesi yıl onu attı. ben ona destek olmak için oraya gittim.
 • ysp mv aday listelerinden istanbul 2. bölge 4. sıradan aday gösterilmişti. bugün yaptığı bir açıklamayla "aday olduğumu sizlerle birlikte öğrendim, aday değilim" demiş. ysp muhtemelen kapatma davası, siyasi yasaklar vs derken aday listelerini hazırlamada epey gecikti ve son dakikaya kaldı. böyle şeyler olmamalı ama ysp'nin maruz bırakıldığı baskı ve hangi ortamda seçime girdiği düşünülünce hadi böyle hatalar olur diyebiliriz ancak garip olan bu açıklamayı da onur hoca'nın yapmak zorunda kalması... hoş bir durum değil, hoca garip bir pozisyonda bırakılmış, umarım düzgün bir açıklama gelir.
 • adaylık sırasını beğenmeyip sonradan yan çizen bir meslektaşım gibi duruyor.

  açık açık söyle hocam sıramı beğenmedim diye. haberim yoktu da, evrakları emaneten verdim de, bırak bu işleri... yakışmamış...

  parti böyle adamlara yer vermemeli zaten. öz benliğinden adaylar çıkarmalı. bugün sıra beğenmiyorlar , yarın satıyorlar...
hesabın var mı? giriş yap