• dayağın görüntüleri...

bu da saldırının haberi...

gece kulübünün adı ruby, eski anjelique
    ortaköy'de...
    biri kadın 3 kişi geliyor...
    içeri girmek istiyor..
    ama gece kulübünün güvenliği içeriye almıyor..
    sinirler geriliyor
    sesler yükseliyor..
    gelenlerden biri öldürücü hatayı yapıyor..
    güvenliğe kafa atıyor..
    ondan sonra film kopuyor...
    yaklaşık 10 güvenlik 3 kişiye ölümüne saldırıyor..
    kadın da dayaktan payına düşeni alıyor..
    yere düşen 3 kişiye güvenliklerin dayağı devam ediyor..
    kadın erkeğin üstüne kapanarak siper oluyor ama dayak son bulmuyor

biri kadın 3 kişi ağır yaralanıyor..
    olay bununla bitiyor mu
    tabii ki hayır
    olaydan kısa süre bir kişi elinde silahla geliyor...
    güvenliklere ateş açıyor..
    ağır yaralanan bir güvenlik hastaneye kaldırılıyor..

edit: dayak yiyen 3 kişi dedim ama 4 kişiymiş...
    çemberin dışında olan kel birini de güvenlikler eşek sudan gelinceye kadar dövüyor...
    sonradan izleyince fark ettim...
    soryy...

edit2: olayla ilgili 5 güvenlik paket olmuş...
    --- spoiler ---
    kaymakam önder bakan:
    - "emniyet görevlilerimizce yapılan çalışmalar neticesinde olaya karışan 5 şahıs yakalanarak, çıkarılmış oldukları adli mercilerce tutuklanmıştır"
    --- spoiler ---
  • güzel bir dayak yemek için eğlence mekanına giden kişilerdir.

(bkz: ünlü eğlence mekanlarına gidip dayak yemek/@safagi sokmeyen cocuk)
  • kafa atan adam resmen aranmış, arkasında ki kadına bak nasıl da daş.aklı bir adamım görüyon mu demeye çalışmış, ama güzel bir dayak yemiş.
  • dayak yemek isteyen, bunun için kafa atan adama işletme itinayla hizmet vermiş.

dayak yiyen adam hak ettiğini bulmuş, lakin şu sopayla adamın ayaklarını kırmak için öldüresiye saldıran tip mutlaka yargılanmalı.
  • güvenlik görevlisine kafayı atarak dayağı hak etmiş adamdır ki görevli daha sakin gibi görünüyor vücut hareketlerine bakılınca ama... adam bilincini kaybettikten sonra hala kafasını tekmeleyen, sopayla bacaklarını kırmaya çalışan arkadaşları ayırırken onlara sert yapan kişiler mutlaka yargılanmalı.
  • allah razı olsun ya başlığı açandan. vallahi bir rahatlama geldi. ohh mis

edit:inanılır gibi değil ama dayak yiyen adamları savunanlar var. ben bir olayı başlatana acayip ayar olurum. ilk yumruğu atana, ilk küfür edene. konunun ne olduğunun bir önemi yok. yok efendim 3 kişiye 10 kişi dalmışlarda bu delikanlılık mı? e sen delikanlılık yapmadın ki hacı. adam seninle insan gibi konuşurken hiç beklemediği anda kafayı gömdün. şimdi benden bu adama üzülmemi bekleyemezsiniz. dayak yiyenlerde imkan olsa emin olun aynı dayağı hatta daha fazlasını bu güvenlik görevlilerine atarlar. bu olay dinsizin hakkından imansız gelir gibi bir olay olmuş kısacası.
  • yer ve mekan hiç önemli değil.

bu tarz yerlerin hepsi böyle. beğenmediklerini içeri almaz, içerde problem çıkaracağını düşündüğünü veya çıkartanı dışarı çıkartmak ister. karşılık verirseniz bir kişi bile olsanız, 25 kişi olarak size ne var ne yok girişirler, yetmez der mutfaktan kılıçtan hallice bi satır alır gelir onu size saplamaya çalışır tamamen adam öldürme amaçlı.

dayak yiyenlere geçmiş olsun diyorum ancak durum yukarıda yazdığım gibiyken içeri alınmadığın mekanın güvenliğine kafa atmak bildiğin kaşınmak oluyor.
  • biden'a kafa atsa bu kadar hasar alırdı ancak. o kadar güvenlik görevlisinin koruduğu gece kulübünü merak ettim bu arada. çok fiyakalı bir yer olmalı
hesabın var mı? giriş yap