• mutlu insan gormeye hicbirinin tahammulu kalmamis. birakin saglik personeli calisirken eglensin motivasyonunu kaybetmesin.

edit: imla
  • onlar ümidin düşmanıdır, sevgilim,
    akar suyun, gülen yüzün, mutluluğun,
    çalan ıslığın, dostun,
    meyve çağında ağacın,
    serip gelişen hayatın düşmanı.

çünkü ölüm vurdu damgasını alınlarına :
    - çürüyen diş, dökülen et-,
    bir daha geri dönmemek üzere yıkılıp gidecekler,

ve elbette ki, sevgilim, elbet,
    dolaşacaktır elini kolunu sallaya sallaya,
    dolaşacaktır en şanlı elbisesiyle : işçi tulumuyla
    bu güzelim memlekette hürriyet.
  • hiçbir yanlışlık içermeyen videodur. ne var şimdi burada? twitter'da birisi güzel yazmış; eğlencesini yitiren ülke diye.
  • sputnik v'den geçer mi kardeş ? şeklinde sorulup eğlenmeye devam edilmesi gerekendir.

hiçbir şekilde hata barındırmayan eylem çeşididir. insanlar zaten son 2 yıldır iyice kafayı yedi bırakın da biraz eğlenebilsinler!..

(bkz: soruşturma durdurulsun)
  • (bkz: hiçbir başarı cezasız kalmaz) gibi bir sey olmus bu.

ayrica saglik bakanligi'nin yerinde olsam kutahya il saglik mudurlugu hakkinda boyle sacma bir karar aldigi icin sorusturma baslatirdim.
  • sabah sabah gülümsetmiş, soruşturma açanlara da sövdürmüştür.
    amk otogara niye koyuyosun adamı o zaman?
    ulan söylenecek çok şey var da, neyse.
    siyasete girmek istemiyorum çünkü yoruyo beni, çok yoruyo.
    aklımı tamamen memelere yönlendirdim. böylesi daha zevkli.*
    nude için: dj_crazyboy_yaralı_26esk@*
  • istiyorlar ki espri dahi yapmayalım.
    şu sağlık çalışanının davranışı, "elimizde virüse karşı çok önemli bir silah var: yakalanmamak" diyen sağlık bakanından daha fazla aşı olmaya ikna etti beni.
  • adamlara neden sorusturma actiniz amk. ne guzel hem halki bilinclendirmisler hem de eglenmisler. her bir boka dusmansiniz yeminle.

valla sade vatandas olarak onlerinden gecsen „hehehhe dur lan olayim bari asiyi” der ustune bir de erzurum bileti kestirirdim.

dokunmayin adamlara.
  • soruşturma açılacak şey yok memlekette.

şükür çıkmış soruşturacak bir şey.
  • gri tonlu, göbekli, bıyıklı abiler durur mu, yapıştırmış cevabı: soruşturma.
hesabın var mı? giriş yap