• krek'te şu aralar oynanan güzel şeyler bizim tarafta oyununda yer yer ince ince yer yer kafamıza vura vura döktüren şahsiyettir.
  oyundaki ayşe nur'dur gerçekten.
  karakteri oynamayıp, içinde varmış gibi "al bak ben böyle de biriyim aslında" diyor.
  hee hatunu tanımıyorum etmiyorum, ama hissettiğim bir ayşe nur bir de öykü karayel vardır ve ikisini de bu hatun yaşatmaktadır.
  o kadar iyi ki oyunda, onun sahnede olduğu anda başka bir yere bakamadım, o kadar ki akan sümüklerimi silmeyi unuttum.**
  oynasın izleyelim, ne denir ki.
 • çok önemli bir oyuncu olacak, ve "güzel şeyler bizim tarafta'da izlemiştim, belliydi" diye sağda solda hava atacağım.
 • müthiş. bu gece ben de dahil herkesi hayran bıraktı kendisine güzel şeyler bizim taraftada. arka sırada afife jale muhabbetleri dönüyordu valla. umarım kendisi içindir.
 • güzel şeyler bizim tarafta oyununu müthiş kılan en önemli iki oyuncudan biri. iyi bir oyun izledim cümlesinin yanına müthiş bir de oyuncu izledim dedirten bir performans. öykü karayel ismi muhtelen bu yüzyıla damgasını vuracaktır. yolu açık olsun şansı bol olsun...
 • 20 yaşında ve ilk kez sahneye çıkıyor, ama benim tiyatro sahnesinde izlediğim en iyi şeydi, bir şeydi, neydi bu ben de anlamadım.
 • bu yılki sadri alışık sinema ve tiyatro ödülleri'nde, ' efes ' özel ödülünü almıştır. yıldızı parlasın efenim.
 • orhan pamuk'un dizi olacak romanı cevdet bey ve oğulları'nda oynayacak bizim tarafların en bir güzel şeyi.
 • kendisi 2010-2011 tiyatro yılının en iyi kadın oyuncusudur.güzel şeyler bizim tarafta oyunu ile afife jale tiyatro ödüllerinde adının bile geçmemesinin sebepleri yeteneğine küçük gelen yaşı,ödül jürisindeki körler sağırlar birbirini ağırlar mantığı ve henüz konservatuardan mezun olmaması olsa gerek.çünkü bu kadar parlak bir oyuncunun ödüllendirilmemesinin başka bir sebebi olamaz.kısacası jürinin egosuna kurban edildi.
 • inanılmaz yetenekli bir tiyatro oyuncusu. kendisi kuzey güney adlı ay yapımın yeni dizisinde kıvanç tatlıtuğ ve buğra gürsoyla başrol oynayacakmış. bu sene televizyonda mankenden dönme, güzelliğiyle rol alan insanlar yerine kendisi gibi yetenekli ve eğitimli bir insanı izlemek çok değişik olacak. umarım kendisini hep ekranlarda görürüz.
hesabın var mı? giriş yap