6845 entry daha
  • deprem dönemindeki xanaxlı ve çok da ağlamaklı videolarını izleyince haline üzüldüğüm, bunu takiben seçim döneminde takipçilerine çoktan seçmeli lise - üniversite başlangıç seviyesi bileşik faiz soruları sorduğunu görünce "hııı" dediğim, hemen akabinde tuhaf bi konserden tuhaf tuhaf görsel ve videolar paylaştığını görünce de "tamam bu olmuş" sonucuna varıp takibi bıraktığım, selahattin demirtaş ile anılmaktan deli gibi korkan bir başka mühendisten dönme zengin ve popi ekonomist / finansçıdır.
  • bilgisine vs birşey demem de bu kadar ilgi merakı biraz anormal. mehmet şimşeğin bugünkü açıklamaları için on sene önce ben söyledim diye tvit atmış. hasan cihat örterin ekonomi versiyonu gibi.
  • ilk baslarda cektigi videolarla kendisine sempati besledigim ve iki gramlik ekonomi bilgimi arttirmak icin takibe aldigim insanken son zamanlarda cektigi videolarla ilgi cekme cabalariyla hissettigim yuksek egosuyla kendisinden sogudum.

son cektigi videoyu iki kelime ekonomi ogreneyim diye actim ve buyuk hayal kirikligi ile kapattim.

trollerin musallat oldugu tek unlu sen misin sayin ozgur demirtas, ignore et gec. son yaptigin paylasimlarla videolarla yok suyum yok buyum yok su doktorayi yaptim yok su kadar paperim var dolar bu kadar oldu su kadar olacak demekten baska bir sey demiyor. yurtdisindaki meslektaslarinda bu adamdaki egonun %1i yok.

ne oldugun ne okudugun egon beni ilgilendirmiyor, nerede calistigin neyin baskani oldugun umrumda degil. paylasimlarinla bana birsey katabiliyor musun ben buna bakiyorum.

ortadogu kafasiyla profesorluk yapmak da boyle oluyor demek ki. cok uzucu.

uzulerek kendisini takipten cikardim.
    umarim bir gun yeniden eski haline doner de videolarini buyuk heyecanla takip etmeye baslarim.
619 entry daha
hesabın var mı? giriş yap