• brosurundeki su satirlar dikkat cekicidir:

"ayrica kor olasi dis mihraklar, bu kizlarımıza kebap, sogan, lahmacun, çig kofte vb. lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu icen yigitlerimize hanzo-kiro gibi sifatlar takmayi ogretmislerdir."

"cin mutfagi diye bir sey yoktur. bu sozde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatin, wog adli bir tencerede yarı pismis yari cig olarak hazirlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalar ile yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. sakin kanmayin, sakin yemeyin. helal degildir!"
  • manifesto sahibi tek dürümcü olması muhtemeldir.
  • sitesini gördükten sonra hemen dürüm yemeye gitmeye karar verdiğim dürümcü.

'a-2 ehliyeti olmayan ama hızlı bisiklet kullanan servis elemanlarımızla hizmetinizdeyiz :)'

'vizyonumuz

yalan yok,misyona yazdık gerçekleri ama vizyon tamamen para.karşılığını vererek çok para kazanmak,sonra daha çok para kazanmak.en sonun da dürüm şeklinde bir tekneyle dünya turu falan...neden dürüm şeklinde?çünkü,paranın nereden geldiğini unutup nankörlük etmemek lazım...'

“bm adına yaptığım uzak doğu ziyaretleri esnasında türkiye'ye kaçamak ziyaretler yapmaktan kendimi alamıyorum.özgür dürüm'ün künefesini siz de yemelisiniz”
    angelina jolie
  • müthiş bir yermiş. en kısa zamanda tekrar açılır inşallah.
  • kapandığı günden beri inanamadığım yer. artık önünden her geçtiğimde eski bir dostun mezarının önünden geçer gibi hissediyorum. bir kaç gün önce kapısı açıktı ve mangal kaldırılmıştı, bugün gördüm ki kiralık* istanbul'un en samimi en güzel dürümü sen nur içinde yat.
hesabın var mı? giriş yap