• dokuzuncu nesil yazardir, hosgelmistir.
  • bana hosgeldin dedikten hemen sonra caylak olmus yazar. en kisa zamanda donmesi dilegiyle. ayrica lanetliyim demis miydim.
  • verdiğim kedi sahiplendirme ilanına cevap yazma bahanesiyle bana yürüyen, terslenince de gururuna yediremeyip bana hakaretler eden insan çakması. ne tarz bir şerefsiz olduğunu şuradan anlayabilirsiniz.

ben bunu upload ederken "kısa boylu, şişman, çirkin ve fakir değilsen ben de adam değilim amk." diye de eklemiş. adam olmadığını anladık, bir daha söylemene gerek yok.

ekşi sözlük yönetimini acilen göreve çağırıyorum.
  • görüşüne katılmayan fakat düzgün bir dille atılan mesaja karşılık verdiği cevaba "lan amcık" vecizesiyle başlayan yazar.

(bkz: engelle)
  • başlıkları engellenesi, üslubu bozuk, insanları saçma sapan şeylerle yaftalayan şahıs.
  • bana "kandil'den indikten sonra" demiş aktrollün biri. genelde böyle zirtapozlara cevap vermem ama bu hıyar ağası götünden element uydurmaya çok alışık olduğu için cevap vermek istedim.

bak ıq'su ayakkabı numarası ile aynı olan geri zekalı kardeş. benim hayatımda türkiye'de gittiğim en doğu bölge akdeniz bölgesi, antalya. yani sen hesap et. kandilin yerini senin gibi vatan sevdalısı görünümünde ki hain göt yalayicilari bilir. şimdi çıktığın yere siktir olup geri gir.

edit : herkese yazıyormuş bu mal ciddiye almamak lazım.
  • burçlara inanıp kendini çok zeki sanan ağzı bozuk düşük zekalı yurdum insanı. bir daha hakaret ettiğinde hakaret davası açacağım ve parasını yiyeceğim kişidir aynı zamanda. yok iyi sikilmemişim de bilmem ne. hadi bakalım, hodri meydan.

edit. dostum ayrıca profil fotoğrafındaki o memelerinle erkek olduğun konusunda şüpheye düştüm.
hesabın var mı? giriş yap