• agdacilarin en israrli ve en sinir bozucu sekilde sorduklari soru
  aman tuzaga dusmeyin
  lesbian tendencies or occupational hazard?
 • arkasından genellikle ellerinin çok hafif olduğunu, geçen gün bir bayanınkini aldığını hiç acımadığını ve herkesin ona övgüler yağdırdığını söyler..o kadar çok ısrar ederler ki susturabilmenin tek yolu "al paketi de senin olsun seninkisi işe yaramıyor galiba" demektir.
 • bu sorunun üstüne uzun münakaşalardan sonra paket hediye edilmeye karar verilirse olaylar daha değişik boyutlarda gelişir..ee paketin verilmesi dolayısıyla muhabbet iyice cıvımaya başlar:
  verici: ayhh acıdı bee bitmiyo mu hala?
  agdaci: bitiyo bitiyo..senin sevgili durumları ne alemde kız?
  verici: yaa ayhhhh!! bırak sevgiliyi yaa yeter artık bitmiyo mu hala?
  agdaci: en zor kısmı bitti az kaldı bitiyo bitiyo..aa saçlarının rengini değiştirmişsin ne zaman boyattın?
  verici: yaa lafı değiştirip durma yaa ayhh!! bitmedi mi hala ya??
  agdaci: hee bitti aslında da ben burda oyun oynuyorum
  verici: ahaha oynama lan ben onu oynatacak birini bulurum
 • (bkz: nasi yani)
 • agdacilarin etek trasi (kil kildir cinsietin ne onemi var) istenip istenmedigini ogrenmek icin sorduklari soru
 • 2002 dunya kupasi akabinde "umit davala mi? hasan sas mi? yoksa ilhan mansiz*** modeli mi olsun ablacim?" gibi turevleri de olusmus soru cumlesi.
 • insanin basina tahmin edilemeyecek belalar acabileceginden bu cumleyi duydugunuzda hizla uzaklasin. su bilinmelidir ki muesseseler personel giderinden kismak adina coluk cocugun eline spatulayla agda bezini verir hale gelmisler. kendi kicini yikamayi bilmeyen cocuklara emanet edilmeyecek kadar onemli bir organdan bahsediyoruz. illa ben bu halti yiyecem diyorsaniz hic olmazsa spatulanin sadece sizin icin kullanildigindan emin olun mikrop kapabilirsiniz. acemi bir el yuzunden gunlerce i$erken aci cekebilirsiniz. ben bu i$i yapan hatunlar icinde ahlak sahibi olanina rastlamadim. olmadik yerlerinize agda surerler ki 15 gunde bir kendilerine gidip para sacmak zorunda kalin,bir kac yilda sizi gorile cevirecek potensiyele sahiptirler. yaptiklari numaralari akliniz almaz. birden bire istemediginiz bir bolgeyi almaya baslarlar "bi daha gelisinde odersin" derler sozum ona parasini maa$indan kestirmi$tir gariban, oysa i$verenin bundan asla haberi yoktur butun parayi cebine indirir bi dahaki geli$inizde.
  hala kararliysaniz bilemiyorum ben elimden geleni yaptim...
 • "dekolteni de alayım mı" şekliyle karşıma çıkmış "nası yani göösünde bu kadar kıl çıkan kadın mı var" sorusuyla cevaben "yok abla o dekolte değil paket yani" cevabıyla dumurlardan dumura koşmama sebep olmuş soru kalıbı. gün geçmesin ki kadın cinsel organına verilen takma isimler dağarcığına ek üstüne ek yapılmasın.
hesabın var mı? giriş yap